Ödenek Krizi Çözüldü...Nihayet Bitiyor

11.8.2018 - Bu Yazı 913 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Ödenek Krizi Çözüldü...Nihayet Bitiyor

 Bitti bitecek gitti gidecek diye diye,  Akçakoca Karasu sahil yolunun Edilli Paşalar arası ulaşıma açılıyor.

Ödeneklerini alamadığı için geçen hafta içinde şantiye sahasını kapatarak çalışmalara ara veren sahil yolu müteahhidi ile yaşanan para krizi tatlıya bağlandı. AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, basında çıkan haberleri üzerine devreye girerek yaşanan sıkıntıyı çözdü.

Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü ile yoğun telefon trafiği kuran İl Başkanı Hikmet Keskin, ödenek krizini çözdüklerini ve sahil yolunun eksik kalan kısımlarının birkaç gün içinde tamamlayarak söz verdikleri gibi yolu ulaşıma açılacaklarını söyledi.

Yaşanan krizin ardından yeniden şantiye sahasına gelen yüklenici firma, kalan 500 metrelik asfaltı sermek için silindir, asfalt makineleri ve kamyonlarla işe başladı.  Kara Yolları ekipleri ise, daha önce sıcak asfalt serimi tamamlanan  yolun diğer kısımlarında  çizgi çalışması yaptı.

Karayolları ekipleri, Akçakoca Karasu sahil yolunun  Edilli girişinde düzenleme yapmaya başladı.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive