KAMU VE ÖZEL BANKALARDAN KREDİ ALINACAK

10.10.2020 - Bu Yazı 988 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

KAMU VE ÖZEL BANKALARDAN KREDİ ALINACAK

 Düzce Belediye Meclisi, belediyenin kamu ve özel bankalardan kredi alarak borçlarını yapılandırmasına ilişkin kararı onayladı. Buna göre, belediye kamu ve özel bankalardan 18 ay vadeli 13 milyon lira kredi kullanacak. Kredi işlemleri için de Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye yetki verildi.

 GÜNDEM MADDELERİ

Düzce Belediye Meclisi Ekim ayı ikinci birleşimi Belediye Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı başkanlığında toplandı. Meclis gündeminde bulunan 18 madde komisyon raporlarından gelen görüşler doğrultusunda görüşmeye açıldı ve oylandı.  Gündemde bulunan Ulaşım hizmetleri görev ve çalışma yönetmeliği ayrıca Zabıta müdürlüğü görev ve çalışma yönetmeliği meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.

Yine, belediye şehir içi toplu ulaşım güzergahı için Günbaşı köyü hattı da kabul edildi. Düzce kent bütünü planlaması meclisin 5 yıllık imar programı içinde alındı.

İMAR MADDELERİ

Belediye Meclisi’nin Ekim ayı toplantıları için 8 imar planı değişiklik talebi ve düzenlemesi yer aldı. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile vatandaşlardan gelen dosyalar imar komisyonu görüşleri doğrultusunda mecliste karara bağlandı.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.EN ÇOK OKUNANLAR

Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive