Din Görevlileri Yardıma Koşuyor

25.04.2020 - Bu Yazı 7957 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Din Görevlileri Yardıma Koşuyor

 Ramazan ayının ilk gününde de ihtiyaç sahiplerinin yardımına hayırseverler koşmaya devam ediyor. Cumayeri'nde Türkiye Diyanet Vakfı Cumayeri şubesinin erzak kolilerini bugün de Cumayeri merkez cami din görevlileri kapılara kadar teslim etti.

 Türkiye Diyanet Vakfı Cumayeri şubesine bağlı din görevlileri muhtarlar ile birlikte çevredeki ihtiyaç sahiplerini tespit ederek kapılarına kadar giderek yardım ulaştırmaya devam ediyor. Ramazan öncesinde başlayan yardımlar, Ramazanın ilk günü de devam etti.

Cumayeri'nde Ramazanda erzaksız aile kalmasın şiarıyla 40 aileye erzak dağıtımını Cumayeri'nde görev yapan Din görevlileri Muhammed Said Sezer, Dursun Yıldırım ve Rıdvan Aktaş kapı kapı gezerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Yardımların Ramazan ayı boyunca devam edeceği bilgisine ulaşılırken, din görevlilerinin gayreti Cumayeri halkı tarafından takdirle karşılandı. 

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive