Öğrencilerin Yeni Gözdesi, Düzce Üniversitesi

7.08.2019 - Bu Yazı 2532 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Öğrencilerin Yeni Gözdesi, Düzce Üniversitesi

 Bugün ilan edilen Yükseköğretim Kurumları Sınavı yerleştirme sonuçlarına göre Düzce Üniversitesini tercih edenlerin sayısında yükseliş olduğu gözlendi. Son verilere göre Düzce Üniversitesinin doluluk oranı yüzde 98'lere kadar çıktı.

 

Başarısını her geçen yıl artıran ve tercih edilen üniversitelerin başında gelen Düzce Üniversitesi bu yıl da şaşırtmadı. (YKS) Yükseköğretim Kurumları sınavı yerleştirme sonuçlarına göre Düzce Üniversitesi yine zirvedeki yerini koruyarak yüzde 98 doluluk oranına ulaştı. Geçmiş yıllarda 2000 yılından sonra kurulan devlet üniversiteleri içerisinde Karadeniz bölgesinde en çok tercih edilen üniversite ünvanını almıştı. 35 Bini aşkın öğrencisi ile Nitelikli eğtiimi, donanımlı öğretim kardosu, yurt içi ve yurt dışında kazandığı bilimsel başarılarla adından sıkça söz ettiren Düzce Ünivresitesi, kontenjanının neredeyse tamamını doldurması ile başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Düzce Üniversitesi, bünyesine yeni alacağı öğrenciler ile birlikte şehre sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmasında önemli katkılar sağlayacak.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive