Sevgiyi Paylaşarak Çoğaltıyorlar

14.05.2019 - Bu Yazı 1531 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Sevgiyi Paylaşarak Çoğaltıyorlar

  Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu ve Düzce Gençlik Merkezi bir çok alanda sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam ediyor. Her Ramazanda olduğu gibi bu ramazanda da ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar yardım kolileri ulaştırılıyor.

 Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu ve Düzce Gençlik Merkezi ihtiyaç duyan ailelere Ramaczan kolisi yardımlarını sürdürüyor. Gönüllü gençlerin yardımlarıyla "Sevgi Paylaştıkça Çoğalır" projesi kapsamında bağışlanan kumanya kolileri alınıp, gönüllü gençler ile ihtiyaç sahibi ailelere iletiliyor. Gönüllü gençler ihtiyaç sahipleri ile birlikte iftar yaparak bağışları teslim ediyor. Geçtiğimiz günlerde Kaynaşlı ilçesinde yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Gençlik merkezi gönüllülerine teşekkür eden, Kaynaşlı Gençlik Derneği üyeleri; "Gençlik Merkezinin tüm çalışanlarına ve gönüllü gençlerine şükranlarımızı sunuyoruz. Gönüllü geçünlerimizin destekleri ile oluşan yardım kolileri ihtiyaç sahibi evlere düzenli aralıklarla götürülüp teslim ediliyor. Akabinde hal hatır ve istekleri sorulan ailelerin yaşam koşullarındaki refahı arttırılması amaçlanıyor. Gerçekten gençlerimiz çok özverili çalışmalar gerçekleştirerek bizlere umut oluyorlar" ifadelerini kullandılar.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive