Uğur’lu Öğrenciler Mezun Oldu

20.05.2019 - Bu Yazı 366 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Uğur’lu Öğrenciler Mezun Oldu

 Özel Uğur Lisesi, mezun olacak olan 12. Sınıf öğrencileri için görkemli bir mezuniyet töreni düzenledi. Önümüzdeki dönem yenilenen binasına taşınacak olan Uğur lisesinde öğretemen ve idarecilerin de heyecanı gözden kaçmadı.

 Özel Düzce Uğur Lisesi temel lise eğitimi olarak verdiği eğitiminin son mezunlarını verdi.

Törende konuşan Okulun kurucu Müdürlerinden Gökhan Sarıgül, öğrencilerine Milli Mücadelenin 100. yılında Uğur Temel Lisesi’nin son mezunları olduğunu ve lise diplomalı son öğrenciler oldukları için özel olduklarını ifade etti. Gökhan Sarıgül mezun olan öğrencilerine ayrıca anlamlı bir de nasihatte bulunarak; “İlerleyen zamanlarda para için yada makam için manevi değerleri olan vicdan, vatan, millet ve ailelerinizden asla vazgeçmeyin” dedi.

Özel Düzce Uğur Lisesi temel Lise eğitimini tamamlayan öğrencilerini düzenlediği muhteşem mezuniyet töreni ile uğurladı. Düzce Üniversitesi Konferans Salonunda yapılan törene Öğrenciler, aileleri, okulun yöneticileri, öğretmenler katıldı.

 

AİLENİZİ HİÇBİRŞEYE DEĞİŞMEYİN

Özel Düzce Uğur Lisesi Kurucu Müdürlerinden Sarıgül; “Artık lise eğitiminizi tamamlayarak üniversite ve ardından da iş hayatına atılacaksınız. Kariyerinizin ve hayatınızın hiç bir döneminde vicdan, vatan ve milletinizi satan bireyler olmayın. Bu iki kavram sizler için çok değerli olsun. İlerleyen zamanlarda neler yaparsanız yapın ama bu değerlerinizi asla unutmayın. Birde ailenizi hiç bir şeye değişmeyin. Bütün bu kutsal kavramları öğretmeye çalıştık. İnşallah sizlerde bu kutsal değerlerinden vazgeçmeyen bireyler olursunuz” dedi.

TÜRK BAYRAĞI VE OKUL FLAMASINI DEVRETTİLER

Okul Müdürlerinden Mustafa Başormancı ise konuşmasında öğrencilerine insancıl bütün bilgileri vermeye çalıştıklarını ifade ederek, gelecek yaşantılarında başarılar diledi.

Konuşmaların ardından okul birincisine ödülü verilirken mezun olan sınıflardan bir öğrenci alt sınıflardaki öğrencilere Türk Bayrağını ve okulun flamasını teslim etti. Törenin sonunda ise mezun olan öğrencilere sınıf rehber öğretmenleri tarafından mezuniyet belgeleri verildi. Tören kep atma ile sona buldu.

Mezuniyet töreninin ardından öğrenciler okul yönetimi ve öğretmenleri ile birlikte iftar yaptılar.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive