ÖNEMLİ OLAN HİZMETTİR

30.3.2019 - Bu Yazı 3199 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

ÖNEMLİ OLAN HİZMETTİR

 İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi (Millet İttifakı) Gümüşova Belediye Başkan Adayı Ramazan Özdemir, seçime az bir süre kala seçim çalışmalarına hız verdi. İyi Parti Genel Merkezin yaptırdığı anket sonuçlarına dikkat çekmek isteyen Özdemir; ‘biz, ekip olarak bire bir saha çalışmalarımızda yanımızda olacağını hissettiğimiz sessiz bir çoğunluğun olduğunu gördük ve her geçen gün daha da güçlendik. Ankara’dan gelen sevindirici anket sonuçları ile bu gücümüz ve inancımız taçlanmış oldu. Biz bu yarışta, anketlerde de gördüğümüz üzere çok iddialıyız ve kazanacağız.’ şeklinde konuştu.

Hizmeti getirecek adaya oy verilmesi gerektiğini belirten İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi (Millet İttifakı) Gümüşova Belediye Başkan Adayı Ramazan Özdemir ‘evet bu bir yerel seçim, parti değil kişinin kim olduğunu gözetiyoruz. En iyi hizmeti kim verebilecekse, o bizim belediye başkanımız olsun diyoruz’ dedi. Özdemir, hizmetler için ehil adaya oy verilmesi gerektiğine dikkat çekti ve ‘Bu sebepten ötürü MHP’li kardeşlerimin de, Ak partili kardeşleriminde oyunu istiyorum’ dedi.

Ramazan Özdemir seçildiği takdirde öncelikle su sorununa çözüm bulacaklarını ifade etti. Özdemir su soruna ve diğer projeler hakkında şu görüşlere yer verdi “Mevcut belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları, hızlıca tamamlayarak bu sorunu kökünden çözeceğiz.  Yeni su kaynakları bularak, 12m3 suyu da ücretsiz dağıtacağız.Gümüşova, deprem bölgesi olduğumuz bir ilde, yıkımın olmadığı , zemini en sağlam  ilçe. Aynı zaman da organize sanayi bölgesi olmanın da avantajlarını üzerinde barındırıyor. Konumu itibariyle dışardan oldukça göç alan ilçemiz, gerek yerli halk, gerek dışarıdan ilçemize göç eden yeni Gümüşovalı yaşayanlar için sosyal anlamda çok yetersiz. Bunu göz önünde bulundurarak, kuzu açma mevkin de ‘teleferikli seyir terası’ inşa etmeyi planlıyoruz. İnsanların keyifle vakit geçirebilecekleri bir ortam yaratacağız.Kültür Mahallesinde bulunan Ötükler Ormanı Mesire alanın da kır bahçesi konsepti inşa edeceğiz. Hem düğün organizasyonu hem de kır bahçesi olarak hizmete açacağız.Gümüşova Entegre Hastanesi’ni yeniden yapılandırıp, uzman doktorun hizmet vermesini sağlayacağız.İlçemizin okulları ile düzenli iletişim halinde olup, eksiklerinin tamamlanmasını;  kütüphane, laboratuar gibi olmazsa olmaz ihtiyaçlarını kesinlikle gidereceğiz”

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive