Akçakoca’dan Osmaniye’ye uzanan kardeş eli…

22.9.2018 - Bu Yazı 886 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Akçakoca’dan Osmaniye’ye uzanan kardeş eli…

 Akçakoca TSO’nun da aralarında bulunduğu Batı Karadeniz bölgesinde ki 9 oda, Osmaniye Ticaret Odası ile kardeş oda protokolü imzaladı. Protokol töreninde Akçakoca’yı oda başkanı Mehmet Pazvant temsil etti.

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası ile Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası arasında” Kardeş Oda Protokolü” imzalandı.

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kardeş odalarla iletişimi güçlendirmek, hizmet standartlarını yükseltmek, ortak faaliyetler gerçekleştirmek, ortak olarak etkin ve nitelikli projeler üretmek, sosyal ve kültürel faaliyetlerde işbirliği yapmak amacıyla kardeş oda protokolü imzalandı. Osmaniye ilinde gerçekleşen ziyarette Akçakoca TSO’yu başkan Mehmet Pazvant temsil etti.

Osmaniye TSO’nun  ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pazvant, Düzce Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Tuncay ŞAHİN, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep OCAK, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir, Krd. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai Kamitoğlu, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ve Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy katılım sağlamıştır.

Bölgemizden giden 9 oda başkanı, Odalar arasında “Kardeş Oda Protokolü”nün imzalanmasından sonra Osmaniye Valiliği, Belediye Başkanlığı ve Ticaret Borsası ziyaretleri gerçekleştirdi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive