Şifalısu'da Şadırvan- Mescit çalışmaları başladı

29.01.2020 - Bu Yazı 1609 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Şifalısu'da Şadırvan- Mescit çalışmaları başladı

 D-655 Akçakoca – Düzce karayolu üzerinde bulunan ve işletme hakları Akçakoca Belediyesine ait olan  şifalısu’da yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Şifalısu bizim ön bahçemiz, ne gerekiyorsa yapılacak dedi.

ve geçtiğimiz yıllarda Akçakoca Belediyesine devredilen Şifalı Su mesire alanına,  hayırsever işadamı Burhan Özdemir  tarafından yaptırılan şadırvan-mescit çalışmaları başladı. Başkan Yanmaz, çalışmaların en kısa sürede içinde tamamlanacağını söyledi.

Düzce - Akçakoca arasında 17. kilometrede bulunan Şifalı Su ve Orman İçi Dinlenme Yerine, Akçakocalı hayırsever işadamı tarafından şadırvan-mescit yapımı çalışmaları başladı. Ağabeyi merhum İhsan Özdemir’in adını vereceği çift kubbeli şadırvan – mescidin,   Selçuklu - Osmanlı mimarisinden esinlenerek yaptıracağı öğrenildi.

Şifalısu’da başlatılan çalışmalarla ilgili kısa bir açıklama yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz; " Şifalısu’da en büyük şikayet vatandaşların abdest alıp namaz kılacakları bir yerin olmamasıydı. Burhan Özdemir kardeşimizin girişimiyle şimdi bu sorunu çözüyoruz.   Kimse merak etmesin, vatandaşlar Şifalısu’ya geldiklerinde sadece su ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayacak kahvaltı ve diğer ihtiyaçlarının tamamına cevap verecek bir konuma getireceğiz. Bahar ayları ile birlikte Şifalı Su yeni yüzüyle vatandaşlara hizmet vermeye başlayacak İnşallah “ ifadelerinde bulundu.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive