Belediyeden Baş Döndüren Performans

1.05.2019 - Bu Yazı 350 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Belediyeden Baş Döndüren Performans

 Dr. Faruk Özlü’nün Belediye Başkanı seçilmesinin ardından Düzce’de gözle görülür değişimler yaşanıyor. Bahar Temizliğinden, Yeni Kaldırım yapımına, Kavşak düzenlemelerinden Arızaların giderilmesine kadar bir çok alanda çalışmalar eş zamanlı olarak devam ediyor.

 Düzce Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. Faruk Özlü’nün başkanlık mührünü almasının ardından Düzce’de gözle görülür değişimler yaşanmaya devam ediyor. Tebrik ziyaretlerini kısa tutan Özlü ve ekibi biran önce kolları sıvayarak çalışmalara başladı. Eş zamanlı olarak devam eden çalışmalarda bir yandan acil arızalar giderilirken, diğer yandan bahar temizliği devam ediyor. Yeni kaldırımların oluşturulup kavşakların düzenlendiği çalışmalar için vatandaşlar Başkan ve ekibine tam not veriyor.

ARIZALARA ANINDA ÇÖZÜM!

Düzce Belediyesi vatandaşların su hatları ile ilgili sorunlarına anında çözüm üretiyor. Hatlarda meydana gelen arızalara anında müdahale eden ekipler, ihbarları değerlendirmede gecikmiyor.

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü bünyesinde kurulan özel ekip sayesinde su hatları ile ilgili arıza ihbarlarına anında müdahale ediyor. Hiçbir vatandaşın mağdur olmaması için özel kurulan ekip sayesinde özellikle Beyaz Masa’ya yapılan ihbarların değerlendirildiği belirtilen açıklamada “Düzce Belediyesi vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmaya özen gösteren bir kurumdur. Hatlarda meydana gelen sorunlar karşısında herkes kurumumuzdan destek talep edebilir. Ekiplerimiz duruma en kısa sürede müdahale edecektir” ifadeleri kullanıldı.

BELEDİYEDEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Düzce Belediyesi yaz mevsiminin iyice yaklaştığı günlerde park, bahçe ve kavşakların peyzaj bakımlarına hız verdi.

Düzce Belediyesi topyekün başlatılan ‘Bahar Temizliği’ kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Şehir merkezinde bulunan park, bahçe, kavşak peyzajlarının bakımını yapıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında ot biçme, temizlik ve bakım işlemleri sürdürüldü. Şehrin bakımı, vatandaşların da takdirini kazanırken konu hakkında yapılan açıklamada bahar ve yaz ayları boyunca bakım, temizlik çalışmalarının süreceği belirtildi.

 “KALDIRIMSIZ SOKAK KALMAYACAK”

Düzce Belediyesi muhtelif mahallelerde kaldırım yapımına devam ediyor. Koçyazı mahallesindeki çalışmalara yaşam alanlarının hızla gelişmesi ile birlikte ağırlık verildi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Koçyazı mahallesinde artan mesken ve yaşam alanlarına paralel olarak sokak düzeni ve yaya kaldırımı yapımı çalışmalarına ağırlık verdi. Konu hakkında yapılan açıklamada vatandaşların, özellikle yayaların ulaşımını kolay sağlamak amacıyla kaldırımların önem taşıdığına vurgu yapılırken çalışmalar kapsamında ihtiyaç olan yerlere öncelik verilmek üzere kaldırım yapımının devam edeceği belirtildi.

KALDIRIMLAR DÜZENLENİYOR, KAVŞAKLAR YENİLENİYOR

Düzce Belediyesi mahallelerde kaldırım yapımı ve kavşak düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Uzunmustafa Mahallesinde yeni kavşak düzenleme ve çevresinde kaldırım yapım çalışmalarını sürdürüyor. Yaya ve araç trafiği açısından büyük önem taşıyan kavşak ve kaldırım düzenlemelerine ağırlık veren Fen İşleri Müdürlüğü, muhtelif mahallelerde  yapım ve düzenleme çalışmalarının devam edeceğini belirtti. Vatandaşların talepleri doğrultusunda oluşturulan çalışma planı kapsamında birden fazla ekiple ihtiyaç olan bölgelerde kavşak ve kaldırım yapımı sürecek.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
Ertuğrul Sağlam Başkan Yanmaz’a Forma Hediye Etti
Ertuğrul Sağlam Başkan Yanmaz’a Forma Hediye Etti...
  
Belediyeden Temizlik Seferberliği
Belediyeden Temizlik Seferberliği...
  
Federasyon Başkanı Topuk'a Geldi
Federasyon Başkanı Topuk'a Geldi...
  
Başkanlar, Belediye Birliği seçimi için Buluştu
Başkanlar, Belediye Birliği seçimi için Buluştu...
  
Akçakoca İlçe Başkanı Sarıoğlu
Akçakoca İlçe Başkanı Sarıoğlu...
  
Başkan Özlü’yü Ziyaret Ettiler
Başkan Özlü’yü Ziyaret Ettiler...
  
Anaokulunun Büyük Başarısı
Anaokulunun Büyük Başarısı...
  
Düzce Belediyesi, Ramazan ayında vatandaşın suyunu kesmeye başladı...
Düzce Belediyesi, Ramazan ayında vatandaşın suyunu kesmeye başladı......
  
AK Parti'de Başkan Arayışları Sürüyor
Başkan Arayışları Sürüyor...
  
Bülent Küçük: Ne iktidar ne de toplumsal muhalefet başa dönebilir
Bülent Küçük: Ne iktidar ne de toplumsal muhalefet başa dönebilir...
  
Bülent Arınç: İmamoğlu'nun hak kazanmadığı popülariteyi biz kendi ellerimizle ona vermiş olduk, 5 sene sonrasının Cumhurbaşkanı adayına hazır olun
Bülent Arınç: İmamoğlu'nun hak kazanmadığı popülariteyi biz kendi ellerimizle ona vermiş olduk, 5 se...
  
Ürer'in Başarısı Ülke Sınırlarını Aştı
Ürer'in Başarısı Ülke Sınırlarını Aştı...
  
Başkan Özlü, Terminal Esnafını Dinledi
Başkan Özlü, Terminal Esnafını Dinledi...
  
Başkan ve başkan yardımcılarının onayı olmadan hiçbir harcama yapılmayacak
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından Düzce Belediyesinin mali durumunu düzeltmek için a...
  
Ekonomistler, TCMB Başkanı Murat Çetinkaya'nın enflasyon raporu sunumu için ne diyor?
Ekonomistler, TCMB Başkanı Murat Çetinkaya'nın enflasyon raporu sunumu için ne diyor?...
  
Belediyeden Baş Döndüren Performans
Belediyeden Baş Döndüren Performans...EN ÇOK OKUNANLAR
Emlak8.Net