Belediyeden Baş Döndüren Performans

1.05.2019 - Bu Yazı 463 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Belediyeden Baş Döndüren Performans

 Dr. Faruk Özlü’nün Belediye Başkanı seçilmesinin ardından Düzce’de gözle görülür değişimler yaşanıyor. Bahar Temizliğinden, Yeni Kaldırım yapımına, Kavşak düzenlemelerinden Arızaların giderilmesine kadar bir çok alanda çalışmalar eş zamanlı olarak devam ediyor.

 Düzce Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. Faruk Özlü’nün başkanlık mührünü almasının ardından Düzce’de gözle görülür değişimler yaşanmaya devam ediyor. Tebrik ziyaretlerini kısa tutan Özlü ve ekibi biran önce kolları sıvayarak çalışmalara başladı. Eş zamanlı olarak devam eden çalışmalarda bir yandan acil arızalar giderilirken, diğer yandan bahar temizliği devam ediyor. Yeni kaldırımların oluşturulup kavşakların düzenlendiği çalışmalar için vatandaşlar Başkan ve ekibine tam not veriyor.

ARIZALARA ANINDA ÇÖZÜM!

Düzce Belediyesi vatandaşların su hatları ile ilgili sorunlarına anında çözüm üretiyor. Hatlarda meydana gelen arızalara anında müdahale eden ekipler, ihbarları değerlendirmede gecikmiyor.

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü bünyesinde kurulan özel ekip sayesinde su hatları ile ilgili arıza ihbarlarına anında müdahale ediyor. Hiçbir vatandaşın mağdur olmaması için özel kurulan ekip sayesinde özellikle Beyaz Masa’ya yapılan ihbarların değerlendirildiği belirtilen açıklamada “Düzce Belediyesi vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmaya özen gösteren bir kurumdur. Hatlarda meydana gelen sorunlar karşısında herkes kurumumuzdan destek talep edebilir. Ekiplerimiz duruma en kısa sürede müdahale edecektir” ifadeleri kullanıldı.

BELEDİYEDEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Düzce Belediyesi yaz mevsiminin iyice yaklaştığı günlerde park, bahçe ve kavşakların peyzaj bakımlarına hız verdi.

Düzce Belediyesi topyekün başlatılan ‘Bahar Temizliği’ kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Şehir merkezinde bulunan park, bahçe, kavşak peyzajlarının bakımını yapıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında ot biçme, temizlik ve bakım işlemleri sürdürüldü. Şehrin bakımı, vatandaşların da takdirini kazanırken konu hakkında yapılan açıklamada bahar ve yaz ayları boyunca bakım, temizlik çalışmalarının süreceği belirtildi.

 “KALDIRIMSIZ SOKAK KALMAYACAK”

Düzce Belediyesi muhtelif mahallelerde kaldırım yapımına devam ediyor. Koçyazı mahallesindeki çalışmalara yaşam alanlarının hızla gelişmesi ile birlikte ağırlık verildi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Koçyazı mahallesinde artan mesken ve yaşam alanlarına paralel olarak sokak düzeni ve yaya kaldırımı yapımı çalışmalarına ağırlık verdi. Konu hakkında yapılan açıklamada vatandaşların, özellikle yayaların ulaşımını kolay sağlamak amacıyla kaldırımların önem taşıdığına vurgu yapılırken çalışmalar kapsamında ihtiyaç olan yerlere öncelik verilmek üzere kaldırım yapımının devam edeceği belirtildi.

KALDIRIMLAR DÜZENLENİYOR, KAVŞAKLAR YENİLENİYOR

Düzce Belediyesi mahallelerde kaldırım yapımı ve kavşak düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Uzunmustafa Mahallesinde yeni kavşak düzenleme ve çevresinde kaldırım yapım çalışmalarını sürdürüyor. Yaya ve araç trafiği açısından büyük önem taşıyan kavşak ve kaldırım düzenlemelerine ağırlık veren Fen İşleri Müdürlüğü, muhtelif mahallelerde  yapım ve düzenleme çalışmalarının devam edeceğini belirtti. Vatandaşların talepleri doğrultusunda oluşturulan çalışma planı kapsamında birden fazla ekiple ihtiyaç olan bölgelerde kavşak ve kaldırım yapımı sürecek.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive