Turizm Alanlarının Maketleri Hazırlandı

23.08.2019 - Bu Yazı 1626 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Turizm Alanlarının Maketleri Hazırlandı

 Düzce'nin turizm bölgelerine ilişkin tanıtım materyalleri belediyenin kültür ve sosyal işler müdürlüğü binasında maket halinde sergileniyor.

 Düzce Belediyesi tarafından, kültür ve turizm projelerine ilişkin çalışmalar sürdürülüyor. Düzce'nin ulusal ve uluslararası tanıtımı için, tarih ve turizm değerleri ön plana çıkartılıyor. Bunun için, bölgenin turizm haritası hazırlandı. Harita üzerine de yaz ve kış etkinliklerine yönelik turizm bölgeleri işaretlendi. Belediye tarafından hazırlanan haritaya göre maket hazırlanarak sergiye sunuldu. Büyük hacimli maket Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü binasında konuşlandırıldı. Maketin sergiye açık olduğunu belirten yetkililer bu konuda şu görüşlere yer verdiler: " Turizm açısından farkındalık oluşturmak istedik. Belediyemizi ziyaret edenler maket üzerinden bilgi sahibi oluyorlar"

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.EN ÇOK OKUNANLAR

Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive