Saniye İçinde Yönlendiriliceksiniz

İstanbul caddesi yap-boz tahtasına döndü...

30.10.2019 - Bu Yazı 1015 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

İstanbul caddesi yap-boz tahtasına döndü...

  Düzce Belediyesinin önemli projeleri arasında yer alan İstanbul caddesindeki bisiklet yolu ile ilgili çalışmalar başlatıldı. İstanbul caddesinin tamamında yer alacak olan Bisiklet yolu gidiş-gelişli çift şerit olarak yapılıyor.

 İstanbul Caddesinin yeniden düzenlenmesi çerçevesinde caddede hummalı çalışmalar devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda cadde iki gün süre ile trafiğe kapatılarak, Cadde üzerinde bulunan tramvay rayları sökülmüştü. Rayların sökülmesinin ardından asfaltlama çalışmaları da tamamlandı. İstanbul caddesindeki revizyona göre, bisiklet yolu ile araç trafiğe arasında koruma barikatı çekildi. Böylelikle bisikletliler için güvenli ulaşım sağlanmış olacak. Belediye tarafından İstanbul caddesi için düşünülen plana göre, cadde boyunca sağ şerit araç otoparkına ayrıldı. Barikatların tamamlanmasının ardından gerekli işaretlemeler yapılarak bisiklet yolu kullanıma açılacak.  Orta şerit araç trafiğine açık olacak. En sol şerit de ise bisiklet yolu bulunacak. Yetkililer çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını belirttiler.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive