ÇALIŞMA TAKVİMİ İÇİN TOPLANACAKLAR

7.11.2019 - Bu Yazı 1245 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

ÇALIŞMA TAKVİMİ İÇİN TOPLANACAKLAR

 Düzce Belediye Meclisi belediyenin 2020-2024 yıllarını kapsayacak olan ve tüm birimlerin 4 yıllık hedeflerini ortaya koyacak olan Stratejik Planı görüşmek üzere toplanacak. Belediyenin Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından hazırlanan plan, tüm Meclis üyelerine dağıtıldı.

 Belediyenin Kasım ayı toplantıları, Mali yıl planlarını içeriyor. Meclisin Kasım ayı birinci birleşiminde yer alan ve belediyenin 4 yıllık süreç içinde tüm birimlere yönelik amaç ve hedeflerini ortaya koyan Stratejik Plan görüşülmeye başlandı.  Meclisin birinci birleşimde plan ve bütçe komisyonuna havale edilen plan maddeleri 7 Kasım tarihinde yapılacak olan ikinci toplantıda karara bağlanacak. Planın onaylanması ile birlikte  belediyeye ait tüm müdürlüklerde 4 yıllık çalışma takvimi hazırlanacak. Mali hizmetler müdürlüğü tarafından ön taslak olarak hazırlanan Stratejik Plan tüm birim müdürlüklerinin faaliyetlerini kapsıyor.

Belediye Meclisinde Stratejik planının görüşülmesinin ardından ayrıca 2020 yılına ilişkin olarak Mali Yılı Performans Programı ele alınacak. Her iki planın görüşülmesinden sonra da belediyenin genel 2020 mali yılı bütçesi görüşülecek. Belediye Meclisi ikinci toplantısını 7 Kasım tarihinde saat 19,00'de merkez binada yapacak.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive