ÇÖPTEN YAKIT ÜRETİLECEK

25.02.2020 - Bu Yazı 1425 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

ÇÖPTEN YAKIT ÜRETİLECEK

  Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, 2020 yılının belediye yatırımları için altın bir yıl olacağını açıkladı. Özlü, Oxijen Tv’nin birinci yıl dönümü için yaptığı ziyarette yatırımlara ilişkin özel bilgiler verdi. Düzce’de yaşayan herkesin yaşam standartlarının yükseleceğine değinen Özlü, ‘ Bugüne kadar projeler ile uğraşıyorduk, şimdi bunlara sahaya yansıtmanın zamanı geldi’ dedi.

 

Başkan Özlü, 2020 için seçimlerin hemen sonrasında başlattıkları Millet Bahçesi projesini yapmaya başlayacaklarını belirterek “ Yıl içinde herkes parkın açıldığını görecek’ dedi.

BU YIL İÇİNDE STAT TAŞINACAK

Millet Bahçesi projesinin iki aşamalı olduğunu hatırlatan Özlü, 18 temmuz stadyumunun Şıralık bölgesine taşınacağını ifade etti.  Özlü bu konuda da şu görüşlere yer verdi “ Bakanlıkla ilgili çalışmalarımızı tamamladık. Bu yıl içinde stat taşınmış olacak’ dedi.

TOPLU TAŞIMADA 3 KİTER

Toplu taşıma sistemine büyük önem verdiklerini vurgulayan Başkan Özlü, otobüslerde tüm vatandaşların oturarak seyahat edeceklerini belirterek şu görüşlere yer verdi “ Taşıma sisteminde üç şeyi dikkate alıyoruz: Sefer sayılarının sıklaştırılması, vatandaşların oturarak seyahat etmeleri ve büyük otobüsler yerine 6 metrelik küçük otobüslerin kullanılması”

ÇÖP SORUNU KÖKTEN ÇÖZÜLECEK

Düzce’nin çöp sorununu kökten çözmeyi amaçladıklarını belirten Başkan Özlü bu konuda şu bilgileri verdi “ Biz sadece çöp toplayacağız, fabrika kuracağız. Çöpler toplanacak, ayrıştırılacak sonra da geri dönüşüm olacak. Atıktan türetilmiş yakıt elde edeceğiz. Bunu da tesislerimizde kullanacağız’

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive