İLK TOPLANTI YAPILDI

21.06.2019 - Bu Yazı 3052 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

İLK TOPLANTI YAPILDI

 ​Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu tarafından yerel seçimler öncesi verilen seçim vaatleri arasında bulunan Kent Konseyi Meclisi oluşturuldu. Cumayeri'ndeki farklı kesimlerden oluşturulan Kent Konseyi Meclisi ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 Cumayeri Belediyesi tarafından Kent Konseyi oluşturuldu. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu 31 Mart yerel seçimleri öncesi verdiği 50+1 projelerinin arasında bulunan Kent Konseyi meclisi Cumayeri'nde bulunan farklı kesimdeki insanları bir araya getirdi.

"Cumayeri’ni birlikte yönetelim adıyla çıktığımız bu yolda hedeflerimizi siz değerli Cumayerliler ile birlikte hemfikir olarak gerçekleştirmek bizim önceliğimiz" diyen Başkan Koloğlu; "Seçimden önce söylediğimiz gibi Kent konseyimizi oluşturduk. Burada konuşulup karara bağlanan konuları meclise taşıyacağız.  Burada başkanın kendi karar vermesi konularında veya Belediye meclisinin karar vermesi gereken konular olacak. Burası bir danışma kurulu meclisi olacak. Sizden çıkan kararları uygulayacağımın sözünü veriyorum. Cumayeri belediye meclisi ve belediye encümeni karar organıdır. Yasaların kendine verdiği yetkiye dayanarak bağımsız bir karar organıdır. Biz burada bir karar alırız. Açık oylama yapabiliriz veya birbirimizden etkilenmeyelim sandık kuralım deriz. Cumayeri’nin geneli ne düşünüyor deriz referandum yapabiliriz. Bunları alırız meclise taşırız. Biz burada Cumayeri ile ilgili aklınıza ne geliyorsa tartışabiliriz. Cumayeri’nin geleceğine hep birlikte karar vereceğiz. Bu konuda falanca arkadaşların da görüşleri önemli diyebilirsiniz. Burada değişik kesimleri temsil eden insanlar. Cumayeri ile ilgili kimin ne düşüncesi varsa buraya gelebilir" dedi. Başkan Koloğlu ayrıca önümüzdeki günlerde Halk günü toplantısının da yapılacağını sözlerine ekledi. Toplantıda Cumayeri ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive