Koloğlu Projelerin Peşini Bırakmıyor

29.02.2020 - Bu Yazı 6338 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Koloğlu Projelerin Peşini Bırakmıyor

 Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu seçim öncesi verdiği vaadleri yerine getirmek için işi sıkı tutuyor. Koloğlu bu kez de Enerji projelerini hayata geçirmek için Ankara'nın yolunu tuttu.

 Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu bu kez Enerji projeleri için Ankara'nın yolunu tuttu. Başkan Koloğlu bir yıl önce verdiği seçim vaatlerini yerine getirmek için sıkı bir çalışma yürütüyor. Projelere kaynak arayarak harekete geçirmek için yoğun çaba sarf eden Koloğlu'nun durağı bu kez DSİ Genel Müdürlüğü oldu. Başkan Koloğlu DSİ Genel Müdürlüğü Hidroelektrik Enerji Daire Başkanlığı Kabul ve Değerlendirme Şube Müdürü Veysel Dağ ile biraraya geldi. Enerji projesi ile ilgili bilgi alışverişnde bulunan Koloğlu toplantı sonrası yaptığı açıklamada; "Seçim öncesi verdiğimiz projelerin sözünü tutup ilçemize bu projeleri kazandırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Masa başında oturarak bu işler olmaz. Ankara Düzce arasında sık sık ziyaretlerimizi sürdürerek gerekli adımları atıyoruz. Güzel gelişmeler oluyor. İnşallah bu projemizi de hayata geçirmek için var gücümüz ile tüm adımları atacağız" şeklinde konuştu.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive