Bu alanlardan başka yerlerde gösteri ve yürüyüş yapılamayacak

1.2.2016 - Bu Yazı 1172 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Bu alanlardan başka yerlerde gösteri ve yürüyüş yapılamayacak

Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada gösteri ve yürüyüş yerleri belirlendiği bildirildi. Belirlenen alanlardan başka yerde yürüyüş, gösteri yapılamayacak, afiş asılamayacak.

 

Düzce  Merkez, Boğaziçi ve Beyköy Beldelerinde yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahlarıyla afiş ve pankart asılacak yerler belirlendi. Buna göre, Düzce Merkez’de 1 No’lu Toplanma Yeri, Uzunmustafa   Mahallesi’nde   bulunan  Konak   düğün salonu yanı Uzunmustafa Caddesi girişi belirlendi.

1 No’lu Yürüyüş Güzergahı, yürüyüş   için   toplanma   yeri  olan  Konak  düğün salonu   önünden   Uzunmustafa   Caddesi  üzeri   Düzce  Meslek  Yüksekokulu  ve   Meteoroloji Müdürlüğü  önünden,  Lise  Kavşağından,   Kuyumcuzade   Bulvarı,  Eski  Kan Merkezi Kavşağı  ve  İstanbul   Caddesi  güzergahı  kullanılarak toplantı yeri olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) alanına kadar.

2 No’lu Toplanma Yeri, Cedidiye  Mahallesinde  bulunan Düzce Belediye Başkanlığı binası  ile  Cedidiye  Camisi  arasında    bulunan  Belediye  Meydanı  veya   Cedidiye Meydanı olarak tabir edilen yer belirlendi. 2 No’lu Yürüyüş Güzergahı, yürüyüş için  toplanma  yeri  olan Düzce Belediye Başkanlığı  binası  ile   Cedidiye   Camisi   arasında  bulunan alandan İstanbul Caddesi güzergahı kullanılarak toplantı yeri olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) alanına kadar.

3 No’lu Yürüyüş Güzergahı, yürüyüş     için      toplanma    yeri     olan     Düzce    Belediye    Başkanlığı    binası  ile  Cedidiye    Camisi    arasında   bulunan   alandan   İstanbul  Caddesi,   Gaziantep    Caddesi,   Spor  Sokak güzergahı kullanılarak  toplantı yeri  olan  Atatürk  Anıtı  (Anıtpark) alanına kadar.  

Açık Hava Toplantısı (Miting) Yeri, Kültür Mahallesi Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alan belirlendi. Açık   Hava   Toplantısından   Dağılma   Güzergahları; toplantı yeri ve yürüyüşünün  son bulduğu  yer olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alandan itibaren; Mehmet  Akif Caddesi,  Spor Sokak, Park Sokak, İstanbul Caddesi istikametine dağılacak. 

Alternatif Yürüyüş için Toplanma Yeri; yürüyüş için  toplanma yeri   olarak; Kalıcı  Konutlar (Yenikent)  Güzelbahçe Mahallesinde,  9. Bölge  8. Bulvar   girişi olarak belirlendi. Alternatif Yürüyüş Güzergahı; yürüyüş    için   toplanma yeri olan Güzelbahçe Mahallesinde 9. Bölge 8. Bulvar girişinden 8. Bulvar takip edilerek 42. Sokak girişinden toplantı yeri olan Yenikent Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alana kadar. Alternatif  Açık   Hava  Toplantısı  (Miting) Yeri; Güzelbahçe   ve   Esentepe Mahallelerinde     6. Bulvar,    7. Bulvar   ve    8. Bulvar  arasında kalan Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alan toplantı yeri olarak belirlendi. Alternatif Açık Hava Toplantısından Dağılma Güzergahları; toplantı yeri ve yürüyüşünün    son    bulduğu   yer   olan   Atatürk  Anıtı (Anıtpark)  önündeki  alandan itibaren; 8. Bulvar, 42. Sokak ve 49. Sokak istikametine dağılacak.

  BOĞAZİÇİ BELDESİ

Boğaziçi  Beldesi  1 No’lu Toplanma  ve  Açık   Hava Toplantısı (Miting) Yeri: Boğaziçi Belediyesi öndeki açık alan belirlendi. Boğaziçi Beldesi 1 No’lu Yürüyüş Güzergahı; Boğaziçi    Belediyesi      önünden Yazlık Mahallesi tali kullanılarak Belediye Caddesi takip edilerek belediye  önündeki  açık alana kadar. Boğaziçi Beldesi Açık Hava Toplantısından Dağılma Güzergahları; belediye önünden Yazlık   Mahallesine   giden   tali yol,   Beyazıt    Sokak ve Nursel Sokak istikametine dağılacak.

 BEYKÖY BELDESİ

Beyköy  Beldesi  1  No’lu  Toplanma  ve  Açık  Hava   Toplantısı (Miting) Yeri; Beyköy Belediyesi önündeki açık alan belirlendi. Beyköy Beldesi 1 No’lu Yürüyüş Güzergahı; Beyköy      Belediyesi  önünden İstiklal Mahallesi yolundan, Cumhuriyet Mahallesi depo yolu istikametine doğru   yürünerek sıra dükkanların önünden toplanma yeri olan İstasyon Mahallesine kadar. Beyköy  Beldesi  Açık  Hava Toplantısından Dağılma Güzergahları; İstasyon Mahallesinden itibaren Tepe Tarla   istikametine, Cumhuriyet Mahallesi depo yolu ve İstiklal Mahallesi yolu istikametine, Beyköy-Düzce anayolu istikametine dağılacak.

Düzce  Belediyesi  tarafından  ihale ile özel bir şirkete işletmesi verilen İlimizdeki muhtelif cadde, sokak ve kavşaklarda bulunan; 178 Adet durak raketlere, 140 adet raketlere, 195 adet bilboarda, 17 adet euroboarda, 9 adet toteme, 2 adet banklı rakete, 14 adet geri dönüşüm kutusu’na afiş ve pankart asılması kararlaştırıldı.

 

 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunun 6. maddesi ve aynı kanunun uygulanmasına dair Yönetmeliğin 3. maddesi gereğince Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri  Yer  ve Güzergâhları   ile    afiş   ve   pankart   asılacak  yerler,  Valilik  Makamının  27.01.2016 tarih  ve 888 sayılı Olur’u ile belirlendi.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
BU İŞİ EN İYİ FİSKOBİRLİK YAPAR
Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, fınd...
  
Fındık Bahçesinde Ölü Bulundu...
Çilimli ilçesinde kaybolan 83 yaşındaki İbrahim Yüksel, fındık bahçesinde ölü bulundu....
  
BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ ZAMANINDA YAPILACAK
AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, yeril seçimlerin erkene alın...
  
Mahfi Eğilmez: Türkiye'de tam anlamıyla var diyebileceğimiz tek grup küçük burjuvalardır
Kapitalizm, üretim araçlarının mülkiyetinin özel kesimde olduğu ekonomik sistemin adıdır....
  
BU DÜNYADAN HÜSEYİN ÇAKIR DİYE BİRİ GEÇTİ..
HAK, EŞİTLİK, ÖZGÜRLÜK, DAYANIŞMA MÜCADELESİNDEN UZAKLAŞMADI...
  
CHP'de imza krizi bugün çözülüyor
CHP’de 24 Haziran seçimlerinin ardından başlayan parti içi tartışmalarda sona geliniyor. Kongre çağr...
  
AMBULANS EKMEK ARABASINA ÇARPTI, 6 YARALI
D-100 Karayolu’nun Bolu kesiminde hasta taşıyan ambulansla ekmek kamyonetinin çarpışması sonucu amb...
  
Ümit Yılmaz Gölyaka otoban bağlantı yolunda incelemede bulundu
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz da Gölyaka otoban bağlantı yolunda incelemede bulundu. ...
  
Sosyolog Mücahit Bilici, AK Parti iktidarının yeni uluslaşma sürecini ve dinin bu sürece etkisini anlattı
Sosyolog Mücahit Bilici, AKP iktidarının inşa ettiği yeni uluslaşma sürecini ve dinin bu sürece etki...
  
CHP'de 59 il başkanından 'kurultay talebinden vazgeçin' çağrısı
CHP'de 59 il başkanının imza attığı bir bildiriyle, ku...
  
Başkan Tuna Raftingçilere Başarı Diledi
Milli takıma seçilen Düzce Rafting İl temsilcisi Birol Tepe ve Milli sporcu Nihat Taşkan İtalya yolc...
  
Bu yıl ilk kez öğrenci alacak
Düzce Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi bünyesinde açılan ...
  
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum, yeni sistemi anlattı: Yürütme sadeleşti, küçüldü etkisi büyüdü
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum, “Çatışmaya elverişli değil...
  
BAŞKAN AY BİLANÇOYU AÇIKLADI
Başkan Dursun Ay yağmurun bilançosunu açıkladı -230 noktada enerji kesintisi yaşandı...
  
7 ülkeden TDBB yönetimi Akçakoca’da buluştu
Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) belediye başkanları, Düzce'nin Akçakoca ilçesinde bir araya ...
  
AK Parti Başkanlık İçin Sevilen Yüzler Arıyor…
"El sıkmayan, tevazu göstermeyen, şatafat içinde yaşayanla yola devam etmeyeceğiz"...