Bu alanlardan başka yerlerde gösteri ve yürüyüş yapılamayacak

1.2.2016 - Bu Yazı 1249 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Bu alanlardan başka yerlerde gösteri ve yürüyüş yapılamayacak

Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada gösteri ve yürüyüş yerleri belirlendiği bildirildi. Belirlenen alanlardan başka yerde yürüyüş, gösteri yapılamayacak, afiş asılamayacak.

 

Düzce  Merkez, Boğaziçi ve Beyköy Beldelerinde yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahlarıyla afiş ve pankart asılacak yerler belirlendi. Buna göre, Düzce Merkez’de 1 No’lu Toplanma Yeri, Uzunmustafa   Mahallesi’nde   bulunan  Konak   düğün salonu yanı Uzunmustafa Caddesi girişi belirlendi.

1 No’lu Yürüyüş Güzergahı, yürüyüş   için   toplanma   yeri  olan  Konak  düğün salonu   önünden   Uzunmustafa   Caddesi  üzeri   Düzce  Meslek  Yüksekokulu  ve   Meteoroloji Müdürlüğü  önünden,  Lise  Kavşağından,   Kuyumcuzade   Bulvarı,  Eski  Kan Merkezi Kavşağı  ve  İstanbul   Caddesi  güzergahı  kullanılarak toplantı yeri olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) alanına kadar.

2 No’lu Toplanma Yeri, Cedidiye  Mahallesinde  bulunan Düzce Belediye Başkanlığı binası  ile  Cedidiye  Camisi  arasında    bulunan  Belediye  Meydanı  veya   Cedidiye Meydanı olarak tabir edilen yer belirlendi. 2 No’lu Yürüyüş Güzergahı, yürüyüş için  toplanma  yeri  olan Düzce Belediye Başkanlığı  binası  ile   Cedidiye   Camisi   arasında  bulunan alandan İstanbul Caddesi güzergahı kullanılarak toplantı yeri olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) alanına kadar.

3 No’lu Yürüyüş Güzergahı, yürüyüş     için      toplanma    yeri     olan     Düzce    Belediye    Başkanlığı    binası  ile  Cedidiye    Camisi    arasında   bulunan   alandan   İstanbul  Caddesi,   Gaziantep    Caddesi,   Spor  Sokak güzergahı kullanılarak  toplantı yeri  olan  Atatürk  Anıtı  (Anıtpark) alanına kadar.  

Açık Hava Toplantısı (Miting) Yeri, Kültür Mahallesi Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alan belirlendi. Açık   Hava   Toplantısından   Dağılma   Güzergahları; toplantı yeri ve yürüyüşünün  son bulduğu  yer olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alandan itibaren; Mehmet  Akif Caddesi,  Spor Sokak, Park Sokak, İstanbul Caddesi istikametine dağılacak. 

Alternatif Yürüyüş için Toplanma Yeri; yürüyüş için  toplanma yeri   olarak; Kalıcı  Konutlar (Yenikent)  Güzelbahçe Mahallesinde,  9. Bölge  8. Bulvar   girişi olarak belirlendi. Alternatif Yürüyüş Güzergahı; yürüyüş    için   toplanma yeri olan Güzelbahçe Mahallesinde 9. Bölge 8. Bulvar girişinden 8. Bulvar takip edilerek 42. Sokak girişinden toplantı yeri olan Yenikent Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alana kadar. Alternatif  Açık   Hava  Toplantısı  (Miting) Yeri; Güzelbahçe   ve   Esentepe Mahallelerinde     6. Bulvar,    7. Bulvar   ve    8. Bulvar  arasında kalan Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alan toplantı yeri olarak belirlendi. Alternatif Açık Hava Toplantısından Dağılma Güzergahları; toplantı yeri ve yürüyüşünün    son    bulduğu   yer   olan   Atatürk  Anıtı (Anıtpark)  önündeki  alandan itibaren; 8. Bulvar, 42. Sokak ve 49. Sokak istikametine dağılacak.

  BOĞAZİÇİ BELDESİ

Boğaziçi  Beldesi  1 No’lu Toplanma  ve  Açık   Hava Toplantısı (Miting) Yeri: Boğaziçi Belediyesi öndeki açık alan belirlendi. Boğaziçi Beldesi 1 No’lu Yürüyüş Güzergahı; Boğaziçi    Belediyesi      önünden Yazlık Mahallesi tali kullanılarak Belediye Caddesi takip edilerek belediye  önündeki  açık alana kadar. Boğaziçi Beldesi Açık Hava Toplantısından Dağılma Güzergahları; belediye önünden Yazlık   Mahallesine   giden   tali yol,   Beyazıt    Sokak ve Nursel Sokak istikametine dağılacak.

 BEYKÖY BELDESİ

Beyköy  Beldesi  1  No’lu  Toplanma  ve  Açık  Hava   Toplantısı (Miting) Yeri; Beyköy Belediyesi önündeki açık alan belirlendi. Beyköy Beldesi 1 No’lu Yürüyüş Güzergahı; Beyköy      Belediyesi  önünden İstiklal Mahallesi yolundan, Cumhuriyet Mahallesi depo yolu istikametine doğru   yürünerek sıra dükkanların önünden toplanma yeri olan İstasyon Mahallesine kadar. Beyköy  Beldesi  Açık  Hava Toplantısından Dağılma Güzergahları; İstasyon Mahallesinden itibaren Tepe Tarla   istikametine, Cumhuriyet Mahallesi depo yolu ve İstiklal Mahallesi yolu istikametine, Beyköy-Düzce anayolu istikametine dağılacak.

Düzce  Belediyesi  tarafından  ihale ile özel bir şirkete işletmesi verilen İlimizdeki muhtelif cadde, sokak ve kavşaklarda bulunan; 178 Adet durak raketlere, 140 adet raketlere, 195 adet bilboarda, 17 adet euroboarda, 9 adet toteme, 2 adet banklı rakete, 14 adet geri dönüşüm kutusu’na afiş ve pankart asılması kararlaştırıldı.

 

 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunun 6. maddesi ve aynı kanunun uygulanmasına dair Yönetmeliğin 3. maddesi gereğince Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri  Yer  ve Güzergâhları   ile    afiş   ve   pankart   asılacak  yerler,  Valilik  Makamının  27.01.2016 tarih  ve 888 sayılı Olur’u ile belirlendi.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
BU İSRAFIN SORUMLUSU KİM?
Gündüz Vakti Yanan Aydınlatma Direkleri Tepki Çekiyor...
  
Başkan Yiğit'in damadı FETÖ'den tutuklandı
Başkan Yiğit'in damadı FETÖ'den tutuklandı...
  
Başkan Ay TÜRSAB yönetimi ile buluştu
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Türsab Batı Karadeniz Yöre Temsil Kurul Yönetimi ile bir araya gel...
  
TOBB Kanunu TESK de eklenerek kabul edildi
Seçimlerde aday olan oda ve birlik başkanlarına seçilemedikleri takdirde görevlerine geri dönme imk...
  
Düzce’yi bir mısra ile anlatan Orhan Veli’nin bugün ölüm yıl dönümü
Usta şair Orhan Veli Kanık vefatının 68. yılında anılıyor. Türk Şiiri’ne yeni bir soluk getiren Orh...
  
BU SEFER YAYALAR CEZA YEDİ
BU SEFER YAYALAR CEZA YEDİ...
  
İstanbullu işte bu suyu içiyor...
İstanbullu işte bu suyu içiyor......
  
KHK’lı doktor yasası tartışma çıkardı: Bu yasayla herkesin canı yanar
KHK’lı doktor yasası tartışma çıkardı: Bu yasayla herkesin canı yanar...
  
AKAM Başkanı: Yerel seçimin sürpriz partisi CHP olacak
AKAM Başkanı: Yerel seçimin sürpriz partisi CHP olacak...
  
Devlet kurumlarındaki usulsüzlükleri raporlayan Sayıştay Başkan Yardımcısı görevden alındı!
Sayıştay'da denetim işlerinden sorumlu başkan yardımcılığı görevine Fikret Çöker'in yerine Zekeriy...
  
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 42 ilde bin 4 şirkete kayyım atandı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 42 ilde bin 4 şirkete kayyım atandı...
  
BU NASIL BELEDİYECİLİK? PLAN YOK PROGRAM YOK...
BU NASIL BELEDİYECİLİK? PLAN YOK PROGRAM YOK......
  
Eğitim Birsen Akçakoca Şube Başkanı Özkan Kardeş, Beraat Etti
Eğitim Birsen Akçakoca Şube Başkanı Özkan Kardeş, Beraat Etti...
  
"AK Parti, tarihinde ilk kez anketlerde bu kadar ucu ucuna rakamlar görüyor"
Posta gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde AKP'ye iliş...
  
Cumhurbaşkanı Hükümeti Kabinesi'nde revizyon mu yapılacak?
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk hükümetinde revizyon yapılarak 16 olan bakanlık sayısının 1...
  
Başkan Yemenici Bilim Şenliği Etkinliğinde Görev Alanlara Teşekkür Belgesi Verdi
Başkan Yemenici Bilim Şenliği Etkinliğinde Görev Alanlara Teşekkür Belgesi Verdi...