Bu alanlardan başka yerlerde gösteri ve yürüyüş yapılamayacak

1.2.2016 - Bu Yazı 1106 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Bu alanlardan başka yerlerde gösteri ve yürüyüş yapılamayacak

Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada gösteri ve yürüyüş yerleri belirlendiği bildirildi. Belirlenen alanlardan başka yerde yürüyüş, gösteri yapılamayacak, afiş asılamayacak.

 

Düzce  Merkez, Boğaziçi ve Beyköy Beldelerinde yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahlarıyla afiş ve pankart asılacak yerler belirlendi. Buna göre, Düzce Merkez’de 1 No’lu Toplanma Yeri, Uzunmustafa   Mahallesi’nde   bulunan  Konak   düğün salonu yanı Uzunmustafa Caddesi girişi belirlendi.

1 No’lu Yürüyüş Güzergahı, yürüyüş   için   toplanma   yeri  olan  Konak  düğün salonu   önünden   Uzunmustafa   Caddesi  üzeri   Düzce  Meslek  Yüksekokulu  ve   Meteoroloji Müdürlüğü  önünden,  Lise  Kavşağından,   Kuyumcuzade   Bulvarı,  Eski  Kan Merkezi Kavşağı  ve  İstanbul   Caddesi  güzergahı  kullanılarak toplantı yeri olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) alanına kadar.

2 No’lu Toplanma Yeri, Cedidiye  Mahallesinde  bulunan Düzce Belediye Başkanlığı binası  ile  Cedidiye  Camisi  arasında    bulunan  Belediye  Meydanı  veya   Cedidiye Meydanı olarak tabir edilen yer belirlendi. 2 No’lu Yürüyüş Güzergahı, yürüyüş için  toplanma  yeri  olan Düzce Belediye Başkanlığı  binası  ile   Cedidiye   Camisi   arasında  bulunan alandan İstanbul Caddesi güzergahı kullanılarak toplantı yeri olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) alanına kadar.

3 No’lu Yürüyüş Güzergahı, yürüyüş     için      toplanma    yeri     olan     Düzce    Belediye    Başkanlığı    binası  ile  Cedidiye    Camisi    arasında   bulunan   alandan   İstanbul  Caddesi,   Gaziantep    Caddesi,   Spor  Sokak güzergahı kullanılarak  toplantı yeri  olan  Atatürk  Anıtı  (Anıtpark) alanına kadar.  

Açık Hava Toplantısı (Miting) Yeri, Kültür Mahallesi Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alan belirlendi. Açık   Hava   Toplantısından   Dağılma   Güzergahları; toplantı yeri ve yürüyüşünün  son bulduğu  yer olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alandan itibaren; Mehmet  Akif Caddesi,  Spor Sokak, Park Sokak, İstanbul Caddesi istikametine dağılacak. 

Alternatif Yürüyüş için Toplanma Yeri; yürüyüş için  toplanma yeri   olarak; Kalıcı  Konutlar (Yenikent)  Güzelbahçe Mahallesinde,  9. Bölge  8. Bulvar   girişi olarak belirlendi. Alternatif Yürüyüş Güzergahı; yürüyüş    için   toplanma yeri olan Güzelbahçe Mahallesinde 9. Bölge 8. Bulvar girişinden 8. Bulvar takip edilerek 42. Sokak girişinden toplantı yeri olan Yenikent Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alana kadar. Alternatif  Açık   Hava  Toplantısı  (Miting) Yeri; Güzelbahçe   ve   Esentepe Mahallelerinde     6. Bulvar,    7. Bulvar   ve    8. Bulvar  arasında kalan Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alan toplantı yeri olarak belirlendi. Alternatif Açık Hava Toplantısından Dağılma Güzergahları; toplantı yeri ve yürüyüşünün    son    bulduğu   yer   olan   Atatürk  Anıtı (Anıtpark)  önündeki  alandan itibaren; 8. Bulvar, 42. Sokak ve 49. Sokak istikametine dağılacak.

  BOĞAZİÇİ BELDESİ

Boğaziçi  Beldesi  1 No’lu Toplanma  ve  Açık   Hava Toplantısı (Miting) Yeri: Boğaziçi Belediyesi öndeki açık alan belirlendi. Boğaziçi Beldesi 1 No’lu Yürüyüş Güzergahı; Boğaziçi    Belediyesi      önünden Yazlık Mahallesi tali kullanılarak Belediye Caddesi takip edilerek belediye  önündeki  açık alana kadar. Boğaziçi Beldesi Açık Hava Toplantısından Dağılma Güzergahları; belediye önünden Yazlık   Mahallesine   giden   tali yol,   Beyazıt    Sokak ve Nursel Sokak istikametine dağılacak.

 BEYKÖY BELDESİ

Beyköy  Beldesi  1  No’lu  Toplanma  ve  Açık  Hava   Toplantısı (Miting) Yeri; Beyköy Belediyesi önündeki açık alan belirlendi. Beyköy Beldesi 1 No’lu Yürüyüş Güzergahı; Beyköy      Belediyesi  önünden İstiklal Mahallesi yolundan, Cumhuriyet Mahallesi depo yolu istikametine doğru   yürünerek sıra dükkanların önünden toplanma yeri olan İstasyon Mahallesine kadar. Beyköy  Beldesi  Açık  Hava Toplantısından Dağılma Güzergahları; İstasyon Mahallesinden itibaren Tepe Tarla   istikametine, Cumhuriyet Mahallesi depo yolu ve İstiklal Mahallesi yolu istikametine, Beyköy-Düzce anayolu istikametine dağılacak.

Düzce  Belediyesi  tarafından  ihale ile özel bir şirkete işletmesi verilen İlimizdeki muhtelif cadde, sokak ve kavşaklarda bulunan; 178 Adet durak raketlere, 140 adet raketlere, 195 adet bilboarda, 17 adet euroboarda, 9 adet toteme, 2 adet banklı rakete, 14 adet geri dönüşüm kutusu’na afiş ve pankart asılması kararlaştırıldı.

 

 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunun 6. maddesi ve aynı kanunun uygulanmasına dair Yönetmeliğin 3. maddesi gereğince Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri  Yer  ve Güzergâhları   ile    afiş   ve   pankart   asılacak  yerler,  Valilik  Makamının  27.01.2016 tarih  ve 888 sayılı Olur’u ile belirlendi.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı... O cezalar yüzde 60 azalıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, karayollarında geçiş ihlaline ilişkin para cezalarının yüzde 60 oranında aza...
  
Meclis üyeleri iftarda buluştu
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, belediye meclisinin AK Partili üyeleri ile iftar davetinde buluştu...
  
Abdulkadir Selvi: HDP bu seçimlerde anahtar parti rolünde
"Cumhurbaşkanı adaylığında başarılı bir profil çizenler 24 Haziran sonrası yeni ikbal kapıları açıla...
  
Başkan Yiğit’ten Yığılca halkına müjde
Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ilçede devam doğalgaz çalışmaları yakinen takip ediyor. Yiği...
  
Nehire düşen ikinci kişinin cesedi bulundu
Hendek ilçesinde, balık tutarken Sakarya Nehri'ne düşerek kaybolan 2 gençten, Emrullah Şimşek'in ar...
  
Nehire düşen ikinci kişinin cesedi bulundu
Hendek ilçesinde, balık tutarken Sakarya Nehri'ne düşerek kaybolan 2 gençten, Emrullah Şimşek'in ard...
  
Bakan Özlü, “Cumhurbaşkanına oy verin ama AK Parti'ye oy vermeyin" söylemine tepki gösterdi
SANDIKTA KARŞILIK BULMAZ...
  
Biri bulundu diğeri hala kayıp!
Hendek ilçesinde Mudurnu Çayı’na düşen Emrullah Şimşek'in cansız bedeni bulundu. Selami Torunoğlu iç...
  
İGM Başkanı Yılmaz Muhtarlara Bir Araya Geldi
Düzce İl Genel Meclisinin yeni Başkanı Ayfer Yılmaz, Düzce’de görev yapan mahalle ve köy muhtarlarıy...
  
Milli Eğitim Bakanlığı açıkladı; hangi öğretmenler yer değiştirme isteğinde bulunabilecek?
İl içi yer değiştirme başvuruları 22-25 Mayıs'ta alınacak...
  
BAŞKAN AY ÖZEL ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce'de Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen Özel Eğitim Şen...
  
Otomobile zulalanmış uyuşturucuyu narkotik köpeği buldu
Düzce'de polis ekiplerinin yaptıkları istihbari çalışmalar neticesinde, uyuşturucu yüklü otomobil du...
  
MAK araştırması: Cumhurbaşkanlığı seçimi 2. tura kalacak, birinci tur HDP'ye bağlı
MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, yaptıkları ölçümlere...
  
Vergi affından kim, nasıl yararlanacak; başvurular ne zaman son bulacak?
Meclis’te görüşülen ekonomi paketiyle bugüne kadar sosyal güvenlik borçlarına en kapsamlı yapılandır...
  
20 yeni üniversite kurulmasını öngören yasa kabul edildi
TBMM Genel Kurulunda, 4'ü vakıf olmak üzere 20 yeni üniversite kurulmasını öngören; aralarında İstan...
  
Seyfettin Gürsel: Ekonomide fırtına bulutları birikiyor
Ortada daha baskın seçim yokken ekonomide bir hayli sorun zaten birikmişti. Başkanlık ref...