“KAFE KUSURSUZ” EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI

12.7.2017 - Bu Yazı 815 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

“KAFE KUSURSUZ” EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI

Düzce Belediyesi, Düzce Sosyal Etkinlikler Derneği ve Türkiye Beyazay Derneği işbirliği ile hazırlanan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından hibe almaya hak kazanan “Kusursuz Kafe Projesi” için çalışmalar devam ediyor.

Dezavantajlı kişilerin sosyal entegrasyonu ve istihdama katkı sağlanması amacıyla geliştirilen proje sayesinde çok sayıda engelli gence eğitim verildi.

Düzce Belediyesi, Düzce Sosyal Etkinlikler Derneği ve Türkiye Beyazay Derneği işbirliği ortaklığında yürütmekte olduğu “Kafe Kusursuz” projesi kapsamında engelli gençlere verilen eğitimler tamamladı."Dezavantajlı kişilerin sosyal entegrasyonu ile istihdam edilebilirliklerinin geliştirilmesi operasyonu" kapsamında 45 rehabilitasyona tabi engelli gence verilen eğitimlerin son gününde veliler, kursiyerler, proje çalışanları ve proje yönetim ekibi ile bir araya geldi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive