ÜNİVERSİTEDEN ZEHİRLİ YEMEK AÇIKLAMASI

20.7.2017 - Bu Yazı 1124 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

ÜNİVERSİTEDEN ZEHİRLİ YEMEK AÇIKLAMASI

5 Temmuz Çarşamba günü Düzce Üniversitesi Stadyumunda gerçekleştirilen mezuniyet töreninde ikram edilen yemeklerden zehirlendikleri iddiasıyla çeşitli hastanelere başvuran 30 kişi hakkında Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ikinci bir açıklama geldi.

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamada, “Mezuniyet Töreninde 5000 kişiden fazla kişiye ikram edilen yemekten olduğu iddia edilen 31 kişiyi kapsayan gıda zehirlenmesi konusu ile ilgili olarak Üniversitemizden alınan yemek ve su numunelerinin, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Düzce Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Hastalıklar, Çevre ve Çalışan Sağlığı Şube Müdürlüğü tarafından yapılan analiz sonuçları "Türk Gıda Kodeksi Mikrobiyolojik Kriterler Yönetmeliği" ile "İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik" hükümlerine göre uygun çıkmıştır.” denildi. 

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive