Keskin; Genel Merkez ‘Devam Edin’ derse, ederiz

26.7.2017 - Bu Yazı 1321 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Keskin; Genel Merkez ‘Devam Edin’ derse, ederiz

 Ak Parti İl Başkanı Hikmet keskin, Düzce teşkilatlarının 2,5 yıldır birlik beraberlik içinde dirayetli bir duruş sergilediğini söyledi, 19 Ağustos’ta başlayacak İl kongreleri sürecinde yeniden aday olup olmayacağı konusunda ise “ bizde görev istenmez verilir” dedi.

 Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç ile birlikte il merkezinde basının karşısına geçti. Kongre süreçlerini ve beldelere yapılan atamaları anlattı.

Ak parti İl Başkanı Hikmet Keskin, 2,5 yıldan bu yana zorlu bir süreçten geçildiğini söyledi, 2 ciddi seçim, 1 referandum ve 15 Temmuz hain darbe girişimi gibi süreç yaşandığını hatırlattı.

19 AĞUSTOS’TA BAŞLAYIP 12 KASIM TARİHİNDE TAMAMLANACAK

3 Temmuz 2017 tarihi itibariyle teşkilatların kongre sürecine girdiğini belirten Keskin, belde teşkilatlarında görevlendirme yapacaklarını bildirdi. Beldelerin 5 Bin den az nüfusa sahip olması nedeniyle atama yolu ile belde başkanı yapıldığını vurgulayan Keskin, 24 Temmuz itibariyle ilçelerde delege seçimlerinin de tamamlandığını, ilçe kongrelerinin 19 Ağustos’ta başlayıp 12 kasım tarihinde tamamlanacağını ifade etti. 17 kasım’da İl kongrelerinin başlayacağını 25 Şubat 2018 tarihinde bitmiş olacağını kaydetti. Keskin, Bakan Faruk Özlü’nün görevine devam etmesini Düzce’nin bir kazanımı olarak nitelendirdi.

İKİ BELDE BAŞKANINI TANITTI

Keskin konuşmasının ardından Boğaziçi ve Beyköy Beldelerine atanan Başkanları tanıttı. Boğaziçi Belde Teşkilat Başkanı Korhan Kara, Beyköy Belde Teşkilat Başkanı Musa Küçük’ün atamalarla seçildiğini ifade eden Keskin,  toplantının devamında basının sorularını cevapladı. İl Başkanlığı aday adaylığı için ise şöyle konuştu:

GENEL MERKEZİMİZ DEVAM EDİN DERSE EDERİZ

Keskin, “ biz görev verildiği sürece görevlerimize devam ederiz. Biz de bu görevi başka ağabeylerimizden devraldık. Genel merkezimiz bu konuyla alakalı tasarrufları kullanıyor. Genel merkezimiz devam eden derse ederiz, hayır biz sizi burada değerlendirmek istemiyoruz derlerse orada değerlendirirler. Artık biz size teşekkür ederler bir başka arkadaşınıza devredin derlerse devrederiz. Bizde görev istenmez verilir. Bizde sadakat çok önemlidir.” Dedi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive