BİRİ DOLU BİRİ BOŞ

3.3.2019 - Bu Yazı 480 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

BİRİ DOLU BİRİ BOŞ

 İki farklı otopark fotoğrafı… İkisinin de öyküsü aynı. Düzce Atatürk Hastanesi’nde araç otoparkı her zaman bir sorun oluşturdu, oluşturmaya da devam ediyor. Genelde her zaman Türkiye’nin birçok bölgesinde hastane otoparklarında sorun vardır. Bu sorun hastane otoparklarının yetersiz olmasından kaynaklanıyor.

Fotoğraflardan birincisi hastane otopark alanında çekildi. Sabahın erken saatlerinden itibaren hastane alanı içinde araçlar adeta yer kapma yarışına giriyorlar. Saat 9.00’a kadar da tüm otopark alanı dolmuş oluyor. O andan itibaren de araçların hastane alanı içinde turu başlıyor. Bir araç çıksın da o alana yerleşmek için. Fotoğraflardan ikincisi de belediyenin ‘ücretsiz otopark’ alanında çekildi. Görüleceği gibi, hastane alanı içinde araçlar yer kapma yarışı yaparken, belediyenin otoparkı bomboş. Belediye otoparkının boş olmasına karşın, hastanedeki otopark alanının tıkış tıkış olmasını anlamak pek mümkün görülmüyor. Belediye otoparkının hastaneye uzaklığı sadece 50 metre. Araç sürücülerinin hastanenin dibine park etme tavrından vazgeçmesi gerekiyor. 

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive