ERDOĞAN...HER İLDE İLÇEDE NE OLUP BİTİYOR BİZE GELİYOR

28.04.2019 - Bu Yazı 247 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

ERDOĞAN...HER İLDE İLÇEDE NE OLUP BİTİYOR BİZE GELİYOR

  AK Parti Kızılcahamam Kampı'nda partililere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İstanbul ve Ankara'da kaybetmedik tam tersine kazandık" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Esasen İstanbul ve Ankara'da kaybetmedik. İstanbul'da 39 ilçenin 24'ünde AK Parti, birinde ittifak ortağımız MHP, 25 ilçeyi Cumhur İttifakı olarak almış bulunuyoruz. Kalan 14 ilçede de muhalefet ipi göğüslemiştir. Ankara'da da durum farklı değil. Başkent'imizdeki 25 ilçe belediyesinden 19'unu AK Parti, 3 tanesini MHP aldı, onlara 3 tane kaldı” dedi. 

AK Parti'nin 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısının açılışını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, seçim sonuçları ve sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İÇİMİZDE BİZE YANLIŞ YAPANLAR VAR 

. “Bu iş bitti, kaybettik” noktasında olmadıklarını belirten Erdoğan, haklarını ellerindeki tüm hukuki verilere dayalı olarak arayacaklarını söyledi. Erdoğan, “Şunu da söylemem lazım, ne yazık ki biz dışarı ile bir mücadeleyi verirken içimizde de bize yanlış yapanların da olduğunu burada ifade etmeden geçemeyeceğim. Bu yeni bir şey değil, bu ilk insan ile başlayan bir süreç. Habil ile Kabil arasındaki başlayan süreç hala devam ediyor. Şimdi de maalesef içimizde belli seviyelere gelen, belli noktalara gelenlerin yaptığı çalışmalar yenilir yutulur cinsten değil. Bu davanın adamı olduğunu söyleyenler, bütün seçim kampanyası boyunca bu adamlar neredeler? ‘Ben beğenmedim.' Sen beğenmeyebilirsin. Biz herkesin beğeneceği isimleri bulma başarısını ne zaman gösterdik ki bugün de göstereceğiz. Burada bir yönetim varsa bu yönetim çalışmalarını yapar, bunun neticesinde karar verir, bu karara hep birlikte uyarız. Bu teşkilatın ahlakıdır. Bu teşkilatın ahlakından mahrum olanlar kendilerini hiçbir zaman anlatamayacaklar. Bu teşkilat sadece Ankara'da kabuğuna çekilmiş olan bir teşkilat değildir, hangi ilde, hangi ilçelerde neler oluyor bize geliyor. Gün ola harman ola.dedi

HER İLDE İLÇEDE NE OLUP BİTİYOR BİZE GELİYOR

Erdoğan konuşmasına ;Zamanı geldiğinde bu teşkilatın geleceği için bunların hesabını sormasını biliriz. Bunları biz sırtımızda taşıyacak değiliz. Biz bunu bir hareket olarak görmüyoruz. Bu parti bir davadır. Bu davaya gönül verenler, bu davanın sır küpü içinde kendilerini sıkı tutmaları gerekir. Eğer tutmazsa kusura bakmasınlar. Biz bu yola böyle çıktık, böyle yürüyeceğiz. Bizi diğerlerinden ayıran budur. Eskiler ‘nasılsın' diye sorulduğunda ‘sıratı geçince belli olacak' tiye cevap verirmiş. Siyasette de nasıl olduğunuzu seçim sonuçları ortaya çıkartır. Her şeyden önce milletimiz bu seçimlerde bize ‘çalışın, bekamıza, istiklal ve istikbalimize sahip çıkın, hedeflerinizden kopmayın' mesajını vermiştir. Bununla birlikte 10 ay önceki seçimlerde yüzde 60-70 oy aldığımız kimi ilçelerde belediye başkanlıklarını kaybetmiş olmamızın bize anlattığı mesajı da göz ardı etmiyoruz. Kırşehir, Bayburt, Erzincan, Bolu, Karaman gibi yerlerde il düzeyinde, Yozgat, Erzurum, Kırıkkale gibi yerlerde ilçe düzeyinde daha pek çok örnekte bu sıkıntıyı yaşadık. Bu konularda derinlemesine çalışıyoruz” diye konuştu. 

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
ERDOĞAN...HER İLDE İLÇEDE NE OLUP BİTİYOR BİZE GELİYOR
ERDOĞAN...HER İLDE İLÇEDE NE OLUP BİTİYOR BİZE GELİYOR...
  
30 İlde İttifak Sıkıntısı
30 İlde İttifak Sıkıntısı...
  
76 ilde FETÖ operasyonu
76 ilde FETÖ operasyonu...
  
İlçedeki Sorunlar Üzerinde Duruldu
İlçedeki Sorunlar Üzerinde Duruldu...
  
Artık Oylar Bu Şekilde Sayılacak
Artık Oylar Bu Şekilde Sayılacak...
  
23 ilde okullara kar tatili
23 ilde okullara kar tatili ...
  
İnternet Sayfası 4 Dilde Hizmet Sunuyor
Uluslararasılaşmanın önemini her fırsatta vurgulayan Düzce Üniversitesi...
  
Otomobilde uyuşturucu kullanan 3 kişi adliyeye sevkedildi
Otomobilde uyuşturucu kullanan 3 kişi adliyeye sevkedildi ...
  
MHP'ye ittifak jesti: AK Parti 6 ilde aday çıkarmayacak
MHP'ye ittifak jesti: AKP 6 ilde aday çıkarmayacak...
  
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 42 ilde bin 4 şirkete kayyım atandı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 42 ilde bin 4 şirkete kayyım atandı...
  
'Erdoğan, Bahçeli'nin konuşmasını canı sıkkın bir şekilde izledi'
http://www.duzceyerelhaber.com/resim/upload/70798.jpeg...
  
Ticaret Bakanlığı'ndan 81 ilde Eş Zamanlı Denetim!
Ticaret Bakanlığı girdi maliyeti ve döviz kuru artışından etkilenmemesine karşın, etkileniyormuş gi...
  
Ertuğrul Özkök: Amerikalının anlayacağı dilden 'United we strong'; ama...
Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, ABD'nin Türkiye'ye ilişkin tutumunu gündeme getirerek, Türkiye'de ki...
  
15 Temmuz'un 2. yıl dönümü: 81 ilde aynı anda sela okundu
Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine k...
  
FINDIK HIZLI BİR ŞEKİLDE DÖKÜLÜYOR
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, Batı Karadeniz'de ramazan ay...
  
...Emlak8.Net