Saniye İçinde Yönlendiriliceksiniz

Kooperatif Verdiği Sözü Tuttu

4.05.2019 - Bu Yazı 1213 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Kooperatif Verdiği Sözü Tuttu

 Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nde kayıtlı araçların da kullanabilmesi için yeni petrol istasyonunun açılışı gerçekleştirildi. Açılışta açılışı yapılan istasyonun önemine değinildi.

 Düzce’nin yükünü taşıyan Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne kayıtlı araçlar  ve diğer araçlar için Akınlar Mahallesi’nde petrol istasyonu açılışı gerçekleştirildi. Açılışa MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Düzce Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda açıklamalarda bulunan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, “Buranın açılışında emeği geçen başta Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yılmaz olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Düzce, İstanbul ile Ankara arasında yer aldığı için çevresinde çok benzin istasyonu bulunuyor ama kooperatif için bu istasyonun önemi çok büyük.” ifadelerini kullandı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de emeği geçenlere teşekkür ederek, “Önümüzdeki süreçte Düzce için önemli projeleri hayata geçireceğiz. Düzce’nin gelişmesi için elimizden gelen çalışmayı yapacağız. Açılan bu istasyon da Düzce için büyük bir öneme sahiptir. Önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmalarla Düzce daha iyi bir yer olacak. Bu istasyonun açılışında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

TSO olarak Düzce’nin gelişmesi için çalışmalara devam ettiklerini söyleyen Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin ise konuşmasında, “Yapılan girişimler sonucunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Bu istasyon da bunun bir göstergesidir. Orhan Yılmaz başta olmak üzere bütün büyüklerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Birlik ve beraberliğin önemine değinen DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, “Artık bizimle uğraşmasınlar. Düzce için her zaman birlik beraberlik içinde hareket etmeliyiz. Birlik olmalıyız. Düzce’nin gelişmesi için bunu yapmamız gerekiyor. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberliğimizi bozmamamız gerekiyor.” dedi.

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı da emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından dualar edilerek tesisin açılışı yapıldı.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive