Soruşturmanın Seyrini Değiştirecek Mektup!

17.07.2019 - Bu Yazı 1313 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Soruşturmanın Seyrini Değiştirecek Mektup!

 Düzce Pusula Gazetesinin haberine göre, Belediye şirketlerindeki hurda işinde yeni gelişmeler ortaya çıkıyor.

 Günlerdir Düzce gündemini alt üst eden Belediye şirketlerindeki hurda olayı ile ilgili yeni gelişmeler gündeme bomba gibi düştü. Olayla ilgili yeni bir iddia Düzce Pusula Gazetesinden geldi.

Pusula Gazetesinin haberi şu şekilde:

Gazetemiz ofisine kapı altından bir mektup bırakıldı. Mektubun içinden çıkan el yazısı ile yazılmış not kağıdında, belediyeye ait şirketlerdeki hurda olayı ile ilgili bazı iddialar yer aldı. Ofisimiz merkezine kimin bıraktığını bilmediğimiz mektupta, hurda olayı ile ilgili şu iddialar yazılmış:

“O. emekli olup yerine A. alınmış. Asfalt makinası sökmeye ekip gelince Ş karşı çıkmış. D ve B şantiyeye geliyor,  sonrası söküm işlemi K.. ve İntaş personeli M asfalt üretim sorumlusu A. kontrolünde yapılıyor. Tır’lara yüklenince Ş. çıkmasına izin vermeyince makine ve parçaları hurda alanına indiriliyor. 1 ay gibi bir süre sonrası mesai saatleri bitişi makine TIR’lara taşınmış. Bunun dışında yüklü miktarda elektrik, yer altı kabloları, elektrik motorları, kepçe ve greyder ve çeşitli iş makinalarının işe yaramayan kısımları, parçaları sökülüp mesai saati dışında yine taşınmış.”

Belediye yetkililerinin, hurda olayı ile ilgili soruşturmasında, Pusula'ya gönderilen ihbar mektubunda yer alan iddiaları dikkate alıp almayacağı bilinmiyor. Bilindiği gibi, hurda iddialarıyla ilgili soruşturmayı Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer yürütüyor. Tuncer'in şirketlerle ilgili nasıl bir inceleme yaptığı, inceleme sonrası nasıl bir rapor hazırlayacğı merak ediliyor.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive