İl başkanı Caboğlu ve Milletvekili Yılmaz, Yığılca'da...

20.05.2020 - Bu Yazı 280 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

İl başkanı Caboğlu ve Milletvekili Yılmaz, Yığılca'da...

 Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve MHP Düzce İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Yığılca ilçesinde ziyarette bulundular.

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi Üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, İlçe Başkanı İlhan Yalçın ve partililer tarafından karşılanan heyet sosyal mesafeyi koruyarak Yığılca’da alınan önlemler ile ilgili görüştü.

İlk olarak Belediye Başkanı Rasim Çam’ı ziyaret eden vekil Yılmaz ve başkan Caboğlu burada Yığılca’da alınan tedbirleri görüştüler. Ayrıca Yığılca yolu da gündeme geldi.

Daha sonra Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin’i ziyaret eden heyet burada Kaymakam Çetin ile görüşerek alınan tedbirleri değerlendirdiler. Ayrıca Yığılca Düzce yolundaki sınırlama ile ilgilide görüş alış verişinde bulundular. İl Başkanı İlhami Caboğlu “Yığılca’da ki sorunlardan haberdarız. Kulağımıza her geleni size aktarmıyoruz ama siz bu ilçenin mülki amirisiniz. İlçede meydana gelen olaylar ile ilgili sorunların çözümü için ziyaret etmek istedik” dedi.

Kaymakam Muhammed Çetin ise, alınan tedbirlerin halk sağlığı açısından önemli olduğu vurgusunu yaparak "Yığılca için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşın sağlığı bizim için çok önemli. Sizlerinde bildiği gibi Yığılca jeopolitik olarak önemli bir alanda. Bir yanımız Zonguldak diğer yanımız Bolu ve Düzce'den oluşuyor. Gurbette çok vatandaşımız olduğu için alınan tedbirler önemli" dedi.

Yapılan görüşme karşılıklı fikir alışverişi ile devam etti.

Yığılca Emniyet Amirliğine yapılan ziyaretin ardından heyet ilçeden ayrıldı. 

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.EN ÇOK OKUNANLAR

Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive