Görünmez Eller Derneği ile Öğrencilerden İşbirliği

5.01.2020 - Bu Yazı 2489 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Görünmez Eller Derneği ile Öğrencilerden İşbirliği

  Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği 3. sınıf sosyal sorumluluk projesi kapsamında kendi aralarinda Düzce'de bulunan yetim çocuklar ve muhtaç ailelerimize dağıtılmak üzere 15 koli gıda ve giyim oyuncaklari dagitlmak üzere görünmez eller yârdım derneği teslim ettiler.

 Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümü öğrencilerinden örnek davranış. 3. sınıf öğrencileri kendi aralarında topladıkları yardımları Düzce'de faaliyet gösteren Görünmez Eller Yardım Derneğine Teslim etti. Düzce'de 300 ailenin gıda kömür, soba giyim kırtasiye ihtiyaçlarını ve muhtaç ailelere fatura desteği veren Dernek Başkanı İlhan Yıldırım konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "Sosyal projelere örnek olması ve duyarlı gençlik yetişmesi açısından örnek alınması gerekiyor. Bu tarz kampanyaların Düzce'de devam edecek.  Özellikle şu soğuk kış günlerinde yetim ve öksüz çocuklar icin bot mont eldiven kaşkol  gibi malzemeleri, muhtaç ailelere de soba Odun kömür yakacak ihtiyaclarinin fazla olmaması sebebiyle Düzce'deki duyarlı hayırseverlerden destek bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive