AZAP, PROJELERİNİ PAYLAŞTI

5.3.2019 - Bu Yazı 3362 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

AZAP, PROJELERİNİ PAYLAŞTI

 Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, önümüzdeki dönem için hazırladığı projeleri Gümüşovalılara tanıttı. Azap, geçtiğimiz 5 yıl içinde Belediyenin 7 Milyon TL’lik borcunu ödeyerek, ilçeye  25 Milyon TL yatırım yaptıklarını söyledi.

Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, hafta sonu Gümüşovalı vatandaşlar ile bir araya gelerek projelerini tanıttı. 5 yıl boyunca yaptığı hizmetleri sıralayan ve devam eden projeler ile ilgili bilgiler de veren Azap, önümüzdeki 5 yıl için hazırladığı projelerini Gümüşovalıların beğenisine sundu. Proje tanıtım toplantısına Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, Eski milletvekillerinden Fevai Arslan ve çok sayıda Gümüşova halkı katıldı.

Yeni dönem projeleri için bilgi veren Azap şu ifadelere yer verdi:

 “Yeni dönemde yapacağımız Millet Bahçesi mesire alanı projemizle birlikte ilçemizin sosyal donatı alanı ihtiyacını gidereceğiz. Ayrıca gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirebileceği, spor, kütüphane ve etüt alanlarının bulunduğu modern bir gençlik merkezi inşa edip vatandaşlarımızın kullanımına sunmayı hedefliyoruz. Her mahallemizde hanım kardeşlerimizin ve gençlerimizin çeşitli organizasyonlarında kullanımına uygun ve muhtarlarımızın da faydalanacağı mahalle konakları inşa edeceğiz.

Günümüzde internet ve teknoloji hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir bizimde vatandaşlarımıza yeni dönemde sunacağımız hizmetlerden biri  ücretsiz internet olacaktır. Kent Parkımızda vatandaşlarımıza ücretsiz, hızlı ve güvenli internet hizmeti vereceğiz.

İstihdamı artırmak ve kolaylaştırmak adına hayata geçireceğimiz projemiz ise meslek edindirme kursları olacak, mesleği olmayan vatandaşların meslek edinmesine, mesleği olan vatandaşlarımızın mesleklerini geliştirmesine yardımcı olacağız. Projelerimizden biri de 3 mahalle 3 camii projemizdir, ilçemizin Yeni, Kültür ve Hacılar mahallelerimize cami inşa ederek vatandaşlarımızın ibadetlerini kolaylaştırmak istiyoruz.

Kaynaşlı’dan başlayan ve Gölyaka otoban bağlantısında sona erecek olan Düzce Kuzey Çevre Yolu’na Gümüşova’dan bağlantı yapılması için çalışacağız bu proje sayın bakanımız Faruk Özlü beyefendinin bakanlığı döneminden beri gündemimizde yer almaktadır. Bu sayede ilçemizden Düzce Üniversitesi ve Ereğli yoluna daha rahat ulaşım sağlanacaktır.

İlçemize otoyoldan çıkış yapılması da diğer bir projemizdir sayın vekilimiz Fahri Çakır beyefendinin hayalim dediği bu projenin gerçekleşmesi için sayın vekilimiz Ayşe Keşir hanımefendinin, sayın bakanımız Faruk Özlu beyefendinin ve il başkanımız sayın Mustafa KESKİN beyefendinin desteklerini bekliyoruz.

İlçemizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan Merkez Mahallesi ile Fatih Mahallesini birbirine bağlayacak olan D-100 karayolu araç alt geçitidir. Bu proje onaylanmış olup Karayolları 4. Bölge Müdürlüğünce ihale hazırlıkları yapılmaktadır inşallah 2019 yılı içerisine yapımına başlanıp 2019 yılında yapımı tamamlanacaktır.

Yeni dönemde sıfır atık anlayışı ile katı atık yönetimi gerçekleştireceğiz. Düzenli veya vahşi depolama olmayacak. Teknoloji ile birlikte Gümüşova’nın çöpü fayda sağlayacak. Düzce Belediyesi işbirliği ile kurulacak entegre katık atık ayrıştırma ve işleme tesisinde çöplerimizden enerji, gübre ve kum üretilecektir.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde tüm Ak Partililerin ve tüm Gümüşovalı hemşerilerimizin desteklerini bekliyoruz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz”

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive