Silahla ağır yaralanan İzzet Dev hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz gece, Rasim Betir bulvarında çıkan taşlı-sopalı- bıçaklı ve silahlı kavgada yaralanan bir kişi hastanede hayatını kaybetti.

28.03.2021 - 17:05
2998

Geçtiğimiz gece Rasim Betir bulvarında  alacak verecek meselesinden ötür  çıktığı iddi edilen  kavgada 4 kişi silahla 1 kişi bıçakla yaralanmıştı.

Olayda Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılan 1 kişi yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olayı çok yönlü soruşturan emniye güçleri 11 kişiyi gözaltına aldı.

  Düzce’de geçtiğimiz günlerde bir inşaat şirketinde alacak verecek kavgasından dolayı kavga çıkmış 4 kişi ateşli silah yaralanmasından 1 kişi ise bıçaklanarak yaralanmıştı. Yaralılar Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ile Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Saldırıdan acı haber geldi.

Saldırıda ağır yaralanarak Üniversite Hastanesi’ne kaldırılan 43 yaşında ki İzzet Dev, hastanede doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Geniş çaplı olarak başlatılan soruşturma kapsamında olay yerinden kaçan şahıslar üzerinde polis ekipleri operasyonlar düzenledi. Düzenlenen operasyonlarda İ.T., A.T., C.K., M.K., K.Ç., R.Z., M.Ö., S.B., A.Ç., N.T. ve M.E. gözaltına alınarak Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne getirilerek sorgulanmaya başladı.

Ayrıca olayla ilgili olarak 3 kişinin daha arandığı, şahısların sorgulanmalarının ardından Kasten adam öldürme ve kasten adam yaralama suçlarından hakim karşısına çıkarılacakları öğrenildi.


Editör: N. Cingirt