TRAFİK UYGULAMASINDA UYUŞTURUCU MADDE YAKALANDI

17.04.2021 - 13:16
529

Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil Denetim Şube Müdürlüğü Ekipleri,  Öztürkler kavşağından yaptığı uygulama esnasında durdurulan bir araçta bir miktar metamfetamin ele geçirildi.

İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği genelge kapsamından Düzce’de ekipler denetimlerini sıklaştırdı. Yoğunlaştırılmış Dinamik Denetim modeli çerçevesinden Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Trafik Tescil Denetim Şube Müdürlüğü Ekipleri Öztürkler kavşağından uygulama yaptı.

ÇOK SAYIDA ARACA CEZA KESİLDİ, UYUŞTURUCU BİLE YAKALANDI

Yapılan uygulamada çok sayıda araç kontrol edildi. Eksiklikleri olan ve sokağa çıkma kuralına uymayan kişilere cezai işlem uygulandı. Denetim esnasında Necati C. İdaresindeki otomobilden bir miktar uyuşturucu madde çıktı. Araç sürücüsü Necati C. Ve yanında yolcu olarak bulunan Ceylan S. Gözaltına alındı. Yapılan incelemede araç sürücüsüne ehliyetsiz araç kullanmaktan ve sakağa çıkma yasağına uymamadan 9 bin 469 lira cezai işlem uygulandı. Araçta yolcu olarak bulunan Ceylan S. İse sokağa çıkma yasağından 3 bin 469 lira cezai işlem uygulandı.


Editör: N. Cingirt