Öz oğlunu öldürdü, ormana gömdü...

Üvey anne ile ilişkisi olan oğlunu öldürdü, ormana gömdü, ceset bulundu...

4.04.2021 - 05:59
633

Zonguldak’ta iddiaya göre üvey annesiyle ilişkisi olan 32 yaşındaki Aydın Zengin, babası tarafından öldürülüp ormana gömüldü.

Korkunç cinayet jandarmanın soruşturması sonucu ortaya çıkarken, ekipler köydeki ormanlık alanda gömülü olan cesede ulaştı.

Olay Beycuma’ya bağlı Karadere Köyü Mudaroğlu Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre baba Seyit Zengin, ikinci evliliği olan Ümmü Zengin ile 32 yaşındaki oğlu Aydın Zengin’in yasak ilişki yaşadığını öğrendi. Seyit Zengin, oğlunu arayarak ormanda define bulmak için açılan çukurun yanına çağırdı. Baba Seyit Zengin, oğlunu burada tüfekle vurarak öldürdü ve açık olan çukura gömdü.

Cinayete kurban giden Aydın Zengin’in 2020 yılı aralık ayından buyana kayıp olduğu öğrenildi. Köy sakinleri tarafından kayıplara karışan Aydın Zengin için jandarmaya haber verildi.

Jandarma ekiplerince geniş çaplı tahkikatı sonucu cinayet açığa çıktı. Seyit Zengin’in jandarmanın sorgusunda suçunu itiraf ettiği ve gözaltına alındığı öğrenildi.

Diğer yandan olaya karışan bir diğer şüpheli şahıs ile birlikte cinayeti işleyen baba jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Babası tarafından öldürülen 32 yaşındaki Aydın Zengin'in cesedi gömüldüğü yerde yapılan kazı çalışmasında bulundu.

 Aydın Zengin'in cesedi ise yapılan incelemenin ardından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nin morguna götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Editör: N. Cingirt