Oğlunu Ziyarete Gidiyordu...Beton Mikserinin Altında Kaldı...

18.03.2021 - 08:26
836

Düzce’de oğlunu ziyarete giden yaşlı kadın beton mikserinin altında kaldı. Yaşlı kadın kazada ağır yaralanırken geriye ise yaşlı kadının oğluna götürdüğü yiyecekler kaldı.

  Kaza; 16.00 sıralarında Beyciler Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; Beyciler Mahallesi 1590 sokak üzerinde inşaata beton döken Ömer C.’nin kullandığı 81 DM 630 plakalı Mercedes marka beton mikseri, hareket ettikten sonra oğlunun evine ziyarete gitmek için karşıdan karşıya geçmeye çalışan 70 yaşındaki Ayşe Gülaç isimli kadını görmeyerek çarptı.

Beton mikserinin arka tekerleklerinin altında kalan yaşlı kadın, ağır yaralandı. Olay yerine gelen Acil Sağlık ekiplerinin müdahale ilk müdahalesini yaptığı Ayşe Gülaç, ambulans ile Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

  Kaza sonrası kadının yardımına koşan görgü tanığı; “Ben kazayı görmedim ama hemen sonrasında yaşlı kadının yardımına koştum. Kadının bacağı kopmuştu ama kendindeydi. Konuşabiliyordu. Yan tarafta ise oğlu oturuyor. Onu ziyarete gelmiş. Elinde de torbalar vardı. Sanırım oğluna getirmişti” dedi.

  Beton Mikserinin sürücüsü Ömer C. gözaltına alınırken kazanın ardından olay yerinde geniş güvenlik önlemi alan polis ekipleri, kazanın olduğu bölgeyi de güvenlik şeridi çekerek kontrol altına aldı. Olay yeri inceleme ekipleri ise kazanın olduğu yerde çalışma yaparak kazaya ait delilleri topladı.

  Kazada ağır yaralanan Ayşe Gülaç’ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken kazayla ilgili inceleme başlatıldı.


Editör: N. Cingirt