ZABITA MEMURUNU TABANCAYLA VURDU

ZABITA MEMURUNU TABANCAYLA VURDU
20.06.2021 - 07:30
2702

Bolu’da 54 yaşındaki Gürsel Söğütoğlu, evinde beslediği kedisini öldüren köpeğin sahibi olan komşusunu tabanca vurdu. Bolu Belediyesi'nde zabıta olan Yücel Güler göğsüne isabet eden kurşunla yaralanırken, Söğütoğlu polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Olay, sabah saatlerinde Dağkent Mahallesi 4’üncü adada meydana geldi. Bolu Belediyesinde zabıta olan 54 yaşındaki Yücel Güler’in köpeği dün komşusu Gürsel Söğütoğlu’nun kedisine saldırdı. İki komşu hayvanların birbirine saldırması nedeniyle tartıştı. Sabah saatlerinde tekrar karşılaşan Güler ve Söğütoğlu arasındaki ikinci kez tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine Söğütoğlu, belinden çıkardığı tabancayla Güler’e ateş etti. Güler, göğsüne isabet eden kurşunla yaralanarak kanlar içerisinde yere yığılırken Söğütoğlu, evine gidip tüfeği alıp bu kez de kedisine saldıran köpeğe ateş etti. Söğütoğlu’nun tüfeğinden çıkan fişekler köpeğe isabet etmedi.

Silah seslerini duyan komşularının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Güler, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken Söğütoğlu, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Söğütoğlu, komşusunun sabah saatlerinde tekrar karşılaştıklarında kendisini tahrik ettiğini ve sinirlenerek onu vurduğunu söyledi.


Editör: N. Cingirt