Korkunç cinayet! Cesetler 13 parçaya ayrılmış halde bulunamadı

Sakaya'da bir inşaat alanında bulunan cesetlerin başları bulunamadı. İki cesedin birinin kadın diğerinin ise erkek olduğunu belirten yetkililerbir köpeğin ağzında insan uzvu görüldüğü ihbarı üzerine inceleme başlattıklarını açıkladı. 13 parçaya ayrılan cesetlerin yaklaşık 10 gün önce gömüldüğü belirlendi.

Korkunç cinayet! Cesetler 13 parçaya ayrılmış halde bulunamadı
3.07.2021 - 08:32
Haber Merkezi
4923

Sapanca ilçesi Kırkpınar Mahallesi Bağdat Caddesi'ndeki Çimen Sokak'ta dün, bir sokak köpeğinin ağzında insan uzvu olduğunu gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi.

13 parçaya ayrılan cesetlerin başlarını arıyor

CESET PARÇALARI BULUNDU

İhbar üzerine adrese sevk edilen polis, köpeğin geldiği arazide araştırma yaptı. Aramada site inşaatının bulunduğu arazide gömülü, hayvanlar tarafından bir bölümü toprak üstüne çıkarılmış çöp poşeti içinde ceset parçaları bulundu.

Olay yeri inceleme ekibi ve savcının incelemesinin ardından kısmen çürümüş ceset parçaları, kimlik tespiti ve ölüm nedenlerinin belirlenmesi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otopsi Merkezi'ne götürüldü.

13 PARÇAYA AYRILMIŞLAR

Bir kadın ile erkeğe ait olduğu tespit edilen cesetlerin toplam 13 parçaya ayrıldığı ifade edilirken, başları ise bulunamadı. Cesetlerin testere veya kesici aletle parçalara ayrıldığı bildirildi. Yaklaşık 10 gün önce öldürüldüğü değerlendirilen kadın ve erkeğin bölgede gecenin karanlığından da yararlanılarak gömüldüğü tahmin edildi.

KİMLİKLERİ TESPİT EDİLMEYE ÇALIŞILIYOR

Kayıp kişilere bakılacağı, düşük bir ihtimal de olsa parmak izi alınmaya çalışılarak kimlik tespiti yapılmaya çalışılacağı belirtildi.

  •  

Editör: N. Cingirt