İGM Üyesi Adayıyla, Milletvekili birbirine girdi!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) merkezi önünde, seçim heyecanı sırasında beklenmedik bir olay yaşandı. CHP'nin Bolu İl Genel Meclisi üyeliği için aday olan Hüseyin Yıkılmaz, partinin Bolu Milletvekili Türker Ateş'e yönelik sert sözler eşliğinde elindeki çay dolu bardağı ona doğru fırlattı.

İGM Üyesi Adayıyla, Milletvekili birbirine girdi!
1.04.2024 - 15:47
Kaynak: Haber Merkezi
331
Bolu'da, Cumhuriyet Halk Partisi (  CHP) binası önünde, seçim sonuçlarının coşkuyla takip edildiği anlar da, beklenmedik bir olay yaşandı. Seçim zaferinin mutluluğu içinde bir araya gelen vatandaşlar ve CHP'li yetkililer, büyük bir ekranda sonuçları izlerken, CHP Bolu İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hüseyin Yıkılmaz'ın, CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş'e yönelik ani çaylı saldırısıyla şaşkınlığa uğradı.
İGM Üyesi Adayıyla, Milletvekili birbirine girdi!

Ani Gerginlik: Çay Bardağı Fırlatıldı
Seçim sonuçlarını en önden izleyen Milletvekili Türker Ateş, Meclis Üyesi Adayı Hüseyin Yıkılmaz'ın hedefi oldu. Yıkılmaz, elindeki çay dolu bardağı Ateş'e fırlatarak, "Utanmadan geçmiş en önden izliyorsunuz. Bu zamana kadar ortalıkta hiç yoktunuz!" diyerek tepkisini gösterdi. Bu hareket, alandaki coşkuyu bir anda gerginliğe bıraktı.

Çatışmadan Uzlaşıya..
Olayın büyümesini önlemek amacıyla hızla müdahale eden CHP Merkez İlçe Başkanı Çetin Uç, eline aldığı mikrofonla kalabalığı sakinleştirmeyi başardı. "Kimsenin taşkınlık çıkarıp, zaferimizi gölgelemesine izin vermeyeceğiz. Herkes sakinliğini korusun." sözleriyle, olaya müdahale eden Uç, gerginliği yatıştırdı ve parti disiplinini ön plana çıkardı.

İGM Üyesi Adayıyla, Milletvekili birbirine girdi!

Hüseyin Yıkılmaz'ın bu ani tepkisi, partide ve kamuoyunda geniş yankı buldu. Bu olayın, parti içi dinamikleri ve kamuoyu nezdindeki etkileri merak konusu oldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar