BAŞKAN ÖZLÜ KULİS’İN KONUĞU OLACAK

BAŞKAN ÖZLÜ KULİS’İN KONUĞU OLACAK
30.03.2021 - 12:33
852

Oxijen tv ekranlarında gazeteciler Nevzat Cingirt ile Erol Tayhan’ın hazırlayıp sunduğu DÜZCE KULİS programının bu haftaki konuğu Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü olacak. Her hafta canlı olarak yayınlanan Kulis’de belediye başkanlarının iki yıllık icraatları değerlendiriliyor. Düzce Belediye Başkanı Özlü de programda 700 günlük hizmet süresi içinde yaptıklarını ve önümüzdeki dönemlere ilişkin proje ve yatırımları kamuoyu ile paylaşacak.

Sokak röportajlarının da yayınlanacağı programda belediyenin özellikle, Katı Atık Tesisleri, Millet Bahçesi,  Kervan Kavşağı, İstanbul Caddesi, Cedidiye meydanı, 18 Temmuz Şehir Stadını da içine alan Kentsel Dönüşüm alanına yapılacak Milet Bahçesi 2 projesi gibi kamuoyunda geniş yankı bulan projelerin detayları ele alınacak. 

Oxijen tv ekranları, site ve sosyal medya hesaplarından yayınlanacak olan programda yeni yatırım ve projelerin görselleri de yayınlanacak.  Cingirt ve Tayhan’ın hazırlayıp sunduğu Kulis programı 31 Mart Çarşamba günü saat 20,00’de yayınlanacak.


Editör: N. Cingirt