ÖZLÜ DÜZCE KULİS’E KONUK OLDU

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, OxijenTv’de yayınlanan, Gazeteciler Nevzat Cingirt ve Erol Tayhan’ın hazırlayıp sunduğu “Düzce Kulis” programının canlı yayın konuğu oldu. Özlü programda, hem tamamlanan hem de hayata geçirilecek olan yeni projelerini tanıttı.

1.04.2021 - 22:39
1770

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, görev süresinde 2 yılı tamamlarken, İlk kez Oxijen Tv’de 2 yılını değerlendirdi. İzleyenler tarafında ilgiyle izlenen programda Düzcelilerin merak ettiği konular gündeme geldi.

Özlü’nün 2 Yılda yapılan çalışmaları ve yeni projelerini anlattığı programda sokak röportajları da yer aldı. Vatandaşların çoğu Özlü’nün çalışmalarını beğendiklerini söylerken, yeni projelerini de merakla beklediklerini dile getirdiler.

İlgi ile izlenen programda Başkan Özlü, paylaştığı projelerin tamamını bitirecekleri sözünü verirken, bütün projeleri çok önemsediğini, Konak kafe kütüphane, kent estetiği projesi,  Asar deresi, Cedidiye Meydanı, sanayi sitesi, Konuralp Antik kent kazıları gibi projeleri anlattı. Yanlış adım atmamak için yasal sürelere uymak zorunda olduklarını vurgulayan Başkan Özlü, Katı Atık tesisi, ulaşım sitemi, içme suyuna yönelik 2 dev proje, Şıralık spor kampüsü, kervan kavşağı projelerini de anlattı.

Tüm bu projeleri tek tek hayata geçireceği sözünü veren Başkan Özlü, projelerin hazır, ihale süreçlerinin başladığını belirterek , her işi usulüne uygun olarak yapmak için yasal süreçleri beklemek zorunda olduklarını ifade etti.


Editör: N. Cingirt