BAŞKAN ÖZLÜ ISPARTA'DA

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in ev sahipliğinde düzenlenen Yerel Belediye Başkanları Toplantısı’ na katılmak üzere Isparta'ya gitti. Başkan Özlü, toplantı öncesinde diğer belediye başkanları ile gül bahçelerinde gül topladı.

BAŞKAN ÖZLÜ ISPARTA'DA
13.06.2021 - 08:44
834

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Yerel Belediye Başkanları Toplantısı’ na katılmak üzere Isparta'ya gitti. Isparta'da düzenlenen toplantıya, Uşak, Yozgat, Bitlis, Ağrı, Rize, Düzce gibi illerin Belediye Başkanları ve İzmir, Trabzon, Bilecek ve Denizli İllerinden 4 Milletvekili katılıyor.

Toplantı öncesi Başkan Özlü ve diğer belediye başkanları  gül bahçelerine giderek gül topladı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı İl Belediye Başkanları 2. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen  bu buluşma ile birlik ve beraberliğin daha da arttığın söyledi. Deneyim ve tecrübenin önemine dikkat çeken Başkan Başdeğirmen, “Bugün Isparta’da çok değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz. Sayın Genel Başkan Yardımcılarımız, Belediye Başkanlarımız Isparta’mızdalar, bundan dolayı çok mutluyuz. Ayrıca eşleriyle birlikte gelmeleri, Isparta’mızda bulunmaları daha farklı bir güzellik verdi." dedi. Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.


Editör: N. Cingirt