SOYLU DÜZCE BELEDİYESİ'Nİ NEDEN ZİYARET ETMEDİ?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Düzce ziyaretinde belediyeyi ziyaret etmemesi dikkat çekti.

SOYLU DÜZCE BELEDİYESİ'Nİ NEDEN ZİYARET ETMEDİ?
17.11.2021 - 10:44
Haber Merkezi
2345

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gittiği her ilde özellikle AK Partili belediyeleri ziyaret etmeye özen gösteriyor.

Soylu geçtiğmiiz günlerdeki Tokat gezisinde Tokat Belediyesi'ni ziyaret etti. 12 Kasım tarihinde Düzce'ye gelmeden önceki durağı Tekirdağ'da AK Partili Süleymanpaşa İlçe belediyesini ziyaret etti.

Soylu, önceki gün de Adıyaman il gezisi kapsamında Adıyaman Belediyesi'ni ziyaret etti.

Soylu'nun Düzce ziyaretinde Düzce Belediyesi'ni ziyaret programına almaması, resmi program kapsamı dışında tutması dikkat çekmişti.

Gittiği her ilde Ak Partili belediye başkanlıklarını ziyaret eden Soylu'nun Düzce'de Belediye Başkanı Faruk Özlü'yü belediyede ziyaret etmemesinin sebebi merak ediliyor.

TAVIR OLABİLİR Mİ?

Bakan Soylu'nun Düzce Belediyesi'ni resmi program dışında tutmasının Faruk Özlü'ye yönelik bir tavır olabileceği öne sürülüyor.

Çünkü, Soylu, kendisi için belediyeye ait Mutfak Sanatları Merkezi'nde düzenlenen yemek programı ve yeni bina ile ilgili sosyal medya hesaplarından hiçbir paylaşımda bulunmadı.

Düzce Belediyesi'nin ve Faruk Özlü'nün sosyal medya hesalarından Soylu'nun Mutfak Sanatları Merkezi'ne ve yöresel yemeklere hayran kaldığına ilişkin haberler ve yorumlar yayınladı.

Ancak Soylu'nun, gerek yemekler, gerekse belediyenin tesisi hakkında paylaşım yapmaması dikkat çekti.

İçişleri Bakanı Soylu'nun Düzce ziyaretinde daha çok Vali Cevdet Atay'ın yanısıra Milletvekili Ayşe Keşir ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'le daha sıcak ve samimi diyaloglar kurduğu gözlendi.

Ayrıca, Soylu'nun AK Parti il başkanlığının ardından MHP il başkanlığını ziyaret etmesi, MHP'lilerle sıcak ve samimi diyaloglar kurması, buna rağmen Düzce Belediyesi'ni ziyaret etmemesi farklı yorumlara yol açtı.

Kaynak: Düzce Pusula


Editör: N. Cingirt