Gönül Asuk AK Parti'den istifa etti!

Ak Parti Kadın kolları Başkanı Gönül Asuk istifa etti

Gönül Asuk AK Parti'den istifa etti!
1.06.2022 - 16:56
Kaynak: Haber Merkezi
4244

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanımız Gönül Asuk görevinden istifa etmiştir. İstifası AK Parti Genel Merkezi'ne sunulmuştur. Basın açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz.

GÖNÜL ASUK'UN AÇIKLAMASI

Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına geldiğim günden beri gerek teşkilatımın sorumluluklarını, gerekse Düzceli hemşerilerimiz ile olması gereken gönül bağını daha üst seviyelere getirmek için ben ve yönetim kurulu üyelerim gayretle çalıştık.

İl Başkanım Sn. Mustafa Keskin ve yönetiminin desteği, Belediye Başkanımız Sn. Faruk Özlü ’nün Düzce adına yaptığımız her faaliyetle şahsıma ve yönetimime verdiği güç ile büyük mesafe de aldık.

Kadın Kolları Başkanlığını yürütürken çalışma hayatımda mesai saatlerimin eksiklerini gece yarılarına kadar çalışarak telafi etme gayretimden de asla vazgeçmedim.

2023 hedefine ilerlerken hem iş hayatımı, hem ailemi, hem de Kadın Kolları Başkanlığında beklenen yüksek performansı göstermem mümkün görünmüyorken görevi layığıyla yapma adına şu andan itibaren yürütmekte olduğum Düzce Kadın Kolları Başkanlığından ayrılıyorum.

Çalıştığım işlerde daha verimli olmakta Düzce için hizmet olacaktır. Hayatımda yapmaktan en çok mutluluk duyduğum sosyal sorumluluk proje ve çalışmalarına da kesintisiz devam edeceğim.

Bir Ak Parti neferi olarak dün olduğu gibi bugün de ülkem, Genel Başkanım Cumhurbaşkanım Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve partim için çalışmalara aynı ruhla aynı azimle devam edeceğim.

 


Editör: N. Cingirt