Altınkayık resmi başvurusunu yaptı

Yığılca Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık, bugün resmi başvurusunu yaptı. Kalabalık bir grubun desteklediği Altınkayık, "Hizmetinize talibim, laf değil icraat yapacağım" dedi.

Altınkayık resmi başvurusunu yaptı
22.11.2023 - 06:27
Kaynak: Haber Merkezi
101

Yığılca’nın başarılı isimlerinden biri olan Düzce Valiliği Basın ve Halkla İliştiler Müdürü Fahri Altınkayık, bugün Yığılca Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yaptı. Kalabalık bir grup eşliğinde  Yığılca AK Parti İlçe Başkanlığına gelen Altınkayık ilçe başkanına başvuru dosyasını teslim etti.

Altınkayık aday adaylığı ile ilgili olarak , " Kamuda ki aldığım bilgi ve birikimi  pratiğe dönüştürerek siz değerli hemşehrilerimin ve teşkilatımızın da desteğiyle Yığılca'mıza layık olduğu hizmetleri verebileceğime inanıyorum. bu yüzden de hizmetinize talibim. Laf değil icraat yapacağız. Tanıtacağız Çalışacağığız Üreteceğiz Güzelleştireceğiz. Derdinizle dertleneceğiz. Huzuru kardeşliği barışı güveni tesis edip bu şehri  beraber inşa edeceğiz. Tevazu ,samimiyet ve gayretle çalışacağız. Durmak Yok, Yola Devam İnşallah. Aday adaylığının İlçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum." şeklinde açıklama yaptı.

 

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar