Süre bugün doluyor...

Bugün sona erecek olan aday adaylığı başvurularında Düzce Belediye Başkanlığı için henüz resmi bir başvuru yapılmadı. Mesai saati bitimine kadar başvuru olmazsa mevcut Başkan Faruk Özlü’nün adaylığı kesinleşmiş olacak.

Süre bugün doluyor...
22.11.2023 - 06:33
Güncelleme 22.11.2023 - 06:33
Kaynak: Haber Merkezi
104

31 Mart yerel seçimlerinde takvim işlemeye devam ediyor. AK Parti’de 9 Kasım’da başlayan aday adaylığı başvuru süresi bugün sona eriyor. Düzce’de önceki yıllarda yaşanan aday enflasyonu bu seçimlerde yaşanmıyor.


ADAY OLACAĞINI SÖYLEYEN İSİMLERLE GÖRÜŞTÜK

Haber merkezimiz , daha önce aday adayı olacağını dillendiren bazı isimlerle görüşerek başvuru yapıp yapmadıklarını sordu. Bazı  isimler, Özlü’nün görevine yeniden devam edeceği yönünde genel bir  irade oluştuğunu gördükleri için   başvuru yapmadıklarını söylediler.

ÖZLÜ’NÜN ADAYLIĞI KESİNLEŞTİ

2019 yerel seçimlerinde belediye Başkanı seçilen Faruk Özlü, başkanlık sürecinde bir çok projeye imza attı. Bazı projeler tamamlanırken, bazılarında çalışmalar hala devam ediyor. Önümüzdeki dönem için de bir çok çalışmanın projesini hazırlayarak kamuoyu ile paylaşan Başkan Özlü, ikinci dönem bu projelerini de hayata geçirmeyi hedefliyor. İkinci dönem planlamasını yapan Özlü’nün adaylığı böylece kesinleşmiş oluyor.


ŞENGÜLOĞLU: RESMİ BAŞVURU YOK

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile yaptığımız görüşme de de henüz resmi bir başvurunun partiye yapılmadığını, son gün başvuru olup olmayacağını da bilmediğini söyledi.
Yarın akşam mesai saati sonuna kadar devam edecek olan başvuru sürecinde, Düzce Belediye Başkan adaylığı için başvuran olacak mı merak ediliyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar