Yavuz'dan o habere sert tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı / Seçim İşleri Başkanı, Ali İhsan Yavuz, Odatv'nin yaptığı bir haberi "tıklanmayı artırma uğruna bu kadar da yalandan medet umulmaz ki ama" ifadelerini kullanarak sert şekilde eleştirdi.

Yavuz'dan o habere sert tepki
27.11.2023 - 15:53
Kaynak: Haber Merkezi
145

AK Parti, 31 Mart Yerel Seçimleri için aday adaylarına yönelik Pazar günü düzenlediği temayül yoklamasında, ulusal haber sitelerinde bazı illerden "Temayül birinci" olarak gösterilen isimlere ilişkin şüpheler ortaya çıktı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, söz konusu haberlere sert bir tepki gösterdi.


ADAYLARIN ÖĞRENİLDİĞİ İDDİA EDİLDİ
Odatv tarafından yapılan "Temayül yoklamaları: Hangi ilde kimin ismi var… AKP’liler bugün merakla Odatv okuyacak…" başlıklı haberde, Hatay'da büyükşehir başkanlığına AK Parti'den hangi ismin aday olarak çıkarılacağının öğrenildiği ve başta İstanbul ile Ankara olmak üzere belediye başkanlığı adaylıkları için temayül yoklamasında öne çıkan isimlerin belli olduğu iddia edildi.
GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN?
Yavuz, Odatv'nin söz konusu haberinin temayül yoklamasının başlamasının yalnızca 1 saat 24 dakika ardından yapılmasına dikkat çekerek "MANİPÜLASYONDA ZİRVE NOKTA... Daha Temayül Yoklamasının ilk saatlerinde, Temayül Yoklamasından çıkacak sonucu bilmişler (!) Tıklanmayı artırma uğruna bu kadar da yalandan medet umulmaz ki ama. Güler misin ağlar mısın? Vay halimize!" ifadelerini kullandı.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar