Şimdi sıra anketlerde...

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde belediye başkan adaylarının belirlenmesine yönelik çalışmalar sürerken Pazar günü gerçekleştirilen temayülün ardından kamuoyu araştırmalarıyla daha fazla oyu olan adaylar sorgulanacak

Şimdi sıra anketlerde...
28.11.2023 - 11:42
Kaynak: Haber Merkezi
173

YENİDEN SORGULANACAK

Ak Parti’de Pazar günü gerçekleştirilen temayül sonuçları genel merkezde değerlendirmeye alınırken, temayülde ön sıralarda çıkan isimlerle ilgili kamuoyu araştırmaları yapılacak. Mevcut başkanların yeniden sorgulanacağı anketlerde, diğer isimlerin de seçmen nezdindeki itibarı sorgulanacak. Anketlerin aday belirlemede temayül sonuçlarıyla birlikte ele alınacağı belirtiliyor.


HALKTA KARŞILIĞI OLAN

Ak Parti adaylarının belirlemek üzere oluşturulan üst kurulda yer alan Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’un temayül kadar anketlere büyük önem verdiği biliniyor. Yavuz’un kendisini ziyaret eden aday adaylarına “ Temayül ve anket bizim için çok önemli. Biz hem teşkilatlarda, hem halkta karşılığı olan isimlerin aday olmasını istiyordu. Siz de önce buralarda kendinizi gösterin” dediği ifade ediliyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar