Başkanlar soruldu, sırada adaylar var!

Yerel seçimler için geri sayım devam ederken, AK Parti’de mevcut başkanlarla ilgili 4 anket yapılarak vatandaşa başkanlarından memnun olup olmadıkları soruldu ve cevaplar rapor haline getirildi. Şimdi ise aday kamuoyu anketiyle halka sorulacak.

Başkanlar soruldu, sırada adaylar var!
9.12.2023 - 12:46
Kaynak: Haber Merkezi
190

Yerel seçimler için aday belirleme çalışmalarına devam eden AK Parti’de temayül yoklamasıyla teşkilatlara kimi Belediye başkanı görmek istedikleri soruldu. Yoklama sonuçları rapor haline getirilerek AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunuldu.

Geçtiğimiz günlerde ise, Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’de de kamuoyu anketi yapılarak halka mevcut başkanların durumları soruldu. Belediye başkanın çalışmalarından menün olup olmadıkları sorulan vatandaşlardan alınan cevaplar da rapor haline getirilerek Erdoğan’a sunuldu.

Son olarak ise, kamuoyu anketleriyle Belediye Başkan Aday adayları halka sorulacak. Özellikle aday tespit komisyonu çalışmaları sırasında kritik illerdeki adaylar arasında birden fazla anket yapılacak, aday adayı sayısı 2'ye düşürülecek. Anket sonuçları yine rapor haline getirilip Erdoğan’a sunulacak.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar