A Takımı Ankara'ya çağırıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, aralarından Düzce ve Bolu’nun da yer aldığı 51 ilin milletvekilleri, belediye başkanları, kadın gençlik kolları ve ana kademden il-ilçe yönetimi,İGM Başkanları ile parti genel merkezinde temayül çalışması yapıyor.

A Takımı Ankara'ya çağırıldı
28.12.2023 - 19:12
Kaynak: Haber Merkezi
192

AK Parti, belediye başkanı adaylarını belirlemek üzere Temayül yoklamaları ve teşkilat istişarelerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki komisyon toplantılarına hazırlanıyor. O toplantılarda netleştirilecek adayların 15 Ocak'ta düzenlenecek program ile kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

Toplantıya Düzce’den AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk,İl Genel Meclisi Başkanı Fazlı Koç, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Kadın Kolları Başkanı Av Şulenur Kubilay Yılmaz’da katıldı.

Basına kapalı yapılan toplantının ayrıntıları ile ilgili ilerleyen saatlerde kamuoyuna bilgi paylaşımı yapılacağı öğrenildi.

ŞENGÜLOĞLU PAYLAŞIM YAPTI

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle AK Parti Genel Merkezi'nde Teşkilat Temayül Toplantımızı gerçekleştiriyoruz.
Toplantımızın fedakâr dava arkadaşlarımız ve Düzce'miz için hayırlar getirmesini diliyorum.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar