Aday değilim!

Son günlerde adı AK Parti Çilimli Belediye Başkan adayı olarak geçen Yılmaz Yıldız, kendisinin partinin hiç bir yetkili kuruluna adaylık dilekçesi vermediğini söyledi.

Aday değilim!
1.02.2024 - 21:25
Kaynak: Haber Merkezi
193

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya el altından servis edilen, AK Parti’nin Çilimli Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Yılmaz Yıldız,  çıkan haberlere tepki gösterdi.

Muhsin Yavuz ile birlikte başarılı bir şekilde üç dönem belediye başkan  yardımcılığı yapan Yılmaz Yıldız,  aday adaylığı dilekçesi olmadığı gibi kendisine bugüne kadar hiçbir parti yetkilisinden  “adayımız sensin, ya da aday olur musun”  gibi ne bir görüşme ne bir telefon gelmediğini söyledi.

Çıkan haber ve yorumlardan son derece rahatsız olduğunu söyleyen Yılmaz Yıldız, Muhsin başkanın bir dönem daha aday olmak istediğini söylemesi üzerine onunla birlikte yola devam etme kararı aldığını belirtti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar