'Çilimli'yi yarı yolda bırakmam'

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’a, aday adaylığını, Çilimli Belediye Başkanlığı için adı gündeme getirilen Yılmaz Yıldız haberlerini sorduk ve açık yüreklilikle cevap aldık.

'Çilimli'yi yarı yolda bırakmam'
3.02.2024 - 08:42
Kaynak: Haber Merkezi
1527

Yavuz, “Üç dönemdir Çilimli’de Belediye Başkanlığı yapıyorum. Halkımızın desteği ile girdiğim her seçimi kazandım ve yine onların isteği doğrultusunda ve başlattığım projeleri tamamlamak için bir dönem daha Çilimli Belediye Başkan adayı oldum” dedi.

Genel merkezin yaptırdığı kamuoyu anketlerinde Çilimli’de Muhsin Yavuz isminin yine ön planda olduğunu, halkın teveccühünün de Yavuz’dan yana olduğunu, bunun genel merkez için aday belirleme noktasında belirleyici bir unsur olup olmadığını sorduğumuz Başkan Yavuz, “Evet, Genel merkezimizin yaptırdığı araştırmalarda da halkımızın teveccühü bizden yanaydı. Halkımız bizi yeniden başkan olarak görmek istiyor. Halkımızın isteklerini bugüne kadar yerine getirmiş bir başkan olarak onları yarı yolda bırakamam. Onlar beni nerde görmek isterse ben orda olacağım” dedi.

Yılmaz Yıldız’ın aday olacağı yönündeki söylentilerle ilgili görüşlerini de aldığımız Yavuz, “3 dönemdir Çilimli’ye hizmet ediyoruz. Bundan rahatsız olan bazı kesimler, uzun süredir yol arkadaşlığı yaptığım Belediye Başkan Yardımcım Yılmaz Yıldız’ın Belediye Başkan adayı olacağı yönünde dedikodular üretiyorlar. Kendisi de defalarca aday olmadığını dile getirmesine ve bu yönde talebi olmadığını belirtmesine rağmen, bu spekülasyonlara devam ediyorlar. Yıllara dayanan dostluğumuzun yanı sıra görev arkadaşlığı da yaptığımız Yılmaz kardeşimin böyle bir talebi olsaydı kendisine destek olmaktan mutlu olurdum. Ancak kendisinin de dile getirdiği gibi bu söylentilerle hiçbir alakası yoktur” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar