Günler öncesinden yazmıştı.. O istifa geldi!

Ak Parti Gümüşova İlçe başkanı İsmail Bostancıoğlu, Belediye Başkan Adayı olarak Kenan Sübekçi'nin gösterilmesinin ardından görevinde istifa ettiğini duyurdu. İslam Keleş günler öncesinden sosyal medya hesabından bu istifanın olabileceğini yazmıştı.

Günler öncesinden yazmıştı.. O istifa geldi!
11.02.2024 - 11:16
Kaynak: Haber Merkezi
200

31 Mart Yerel seçimleri için AK Parti Düzce ilçelerinde adaylarını belirleyip kamuoyuyla paylaştı. Birkaç ilçede beklenmedik isimlerin aday gösterilmesi teşkilatlarda sorunlara sebep oldu. Bunlardan bir tanesi Gümüşova ilçesi oldu.

Ahmet Azap ve Özgür Ören’den birinin aday olmasını bekleyen teşkilat ve ilçe Başkanı İsmail Bostancıoğlu, MHP’li Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın desteklediği Kenan Sübekçi’nin aday olarak açıklanmasının ardından istifa etti.

 

Günler öncesinden yazmıştı.. O istifa geldi!


Oxijen Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, adayların isimlerinin açıklandığı akşam sosyal medya hesabından, “Gümüşova’da tarih tekerrür ediyor… Sübekci ismi teşkilatta krize neden oldu, her an istifalara da sebep olabilir.
Bu arada MHP’den sürpriz bir isim Gümüşova’dan aday yapılabilir…” paylaşımı yaparak uyarıda bulunmuştu.

Günler öncesinden yazmıştı.. O istifa geldi!


AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı İsmail Bostancıoğlu, “Gördüğüm lüzum üzerine ilçe başkanlığı görevimden İstifa ediyorum” notuyla istifasını takipçilerine duyurdu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar