AK Parti 31 Mart için kenetlendi!

31 Mart yerel seçimlerini kazanarak, Kaynaşlı, Akçakoca ve Cumayeri ilçelerini yeniden AK Parti belediyeciliği ile buluşturmayı hedefleyen Düzce Teşkilatları adeta kenetlendi.

AK Parti 31 Mart için kenetlendi!
4.03.2024 - 19:30
Kaynak: Haber Merkezi
186

3 ilçede düzenlenen proje lansman ve belediye meclis üyesi adaylarının tanıtım programlarına katılan teşkilat kademeleri, “Canla başla çalışacağız, kazanacağız” diyerek, 10-0 hedefine emin adımlarla ilerliyor. 

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde; Düzce’deki tüm belediyeleri kazanmayı hedefleyen AK Parti Teşkilatları, gece-gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Düzce’nin tüm belediyelerini gerçek belediyecilik ile buluşturmak amacıyla yürütülen çalışmalara, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Merkez İlçe Başkanı Buğra Alp Kocaman, Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz ve Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük de destek veriyor.
Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Ahmet Türkmen, Akçakoca Belediye Başkan Adayı Osman Cumur ve Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna’nın proje tanıtım ve lansman programları hafta sonu yapıldı. Coşkuyla ve yoğun katılımla gerçekleştirilen programlara, parti teşkilatının yanı sıra; Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü de katılarak, teşkilatın gücüne güç kattı.
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yaptığı konuşmalarda, “Biz söz verdiğimiz her projeyi yaparız. İlçelerimiz kendini değil, kentini düşünen başkanlara kavuşacak. Bu seçimde proje odaklı, hizmet odaklı başkanlarımıza oy istiyorum. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.
Düzce Milletvekili Ercan Öztürk,“İnşallah bu coşku ve enerjimizi 31 Mart’a kadar devam ettirip, ilçelerimizi AK Parti belediyeciliği ile buluşturacağız. Düzce’yi bir bütün olarak görüyoruz. İlde sayın bakanımızın başkanlığı, ilçelerimizde adaylarımızın kazanması ile birlikte hizmeti her tarafa yaymış olacağız. Sayın bakanımız tecrübeleri ile yeni seçilen başkanlarımıza yol gösterecek. İnşallah 31 Mart’ta kazanıp, çifte bayram yapalım” ifadelerini kullandı.
İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ise, “İnşallah sizlerin desteği ile rekor oyla emanetlerimizi geri alacağız. Düzce’de sayın bakanımızın başkanlığında 20 yıllık işi 5 yılda yaptık. 5 yılda 10 yıllık iş yaparak, inşallah bu ilçelerimizin kaybettiği yılları da telafi edeceğiz. Bir şey ağzımızdan çıkıyorsa biz yaparız. Aday gösterilmediği için AK Parti davasından ayrılanlar oldu. Ancak görüyorum ki, aday gösterilmese bile aramızda olan, başkan adayına destek veren aday adaylarımız var. Gerçek dava adamlığı işte budur, AK Partililik budur” şeklinde konuştu.
Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ise, AK Partili başkan adaylarına destek isteyerek, “5 yıldır bu ilçelerimiz mahzun. İnşallah bu dönem hep birlikte bu ilçelerimizi kazanacağız. Düzce için 100 proje hazırladım ve projelerim Düzce’ye çağ atlatacak, bir üst lige çıkaracak projelerdir. Ben proje uzmanıyım. Proje yapma konusunda hiç kimse bizimle yarışamaz. Türkiye’nin bugün savunma sanayi alanında hangi projesi varsa, tamamında benim emeğim vardır. Bir şeyi tutkuyla isterseniz ve çalışırsanız mutlaka olur. 24 saat çalışacağız ve Düzce’de tüm belediyeleri kazanacağız. Benim kendilerine olan güvenim tam. Destek verin, sizleri yeniden AK Parti belediyeciliği ile buluşturalım. Bu ilçelerimizi de bir üst lige taşıyalım” dedi.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar