Yanmaz'dan yatırımlara destek verenlere teşekkür

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü döneminde başlatılan, Akçakoca’ya yapılan yatırım ve hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yanmaz'dan yatırımlara destek verenlere teşekkür
25.11.2021 - 06:23
Kaynak: Haber Merkezi
6123

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü döneminde başlatılan, Akçakoca’ya yapılan yatırım ve hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Yanmaz, “Akçakoca da mevcut Balıkçı Barınağı’nın olduğu yere bir yat limanı (Marina) ve balıkçılar için de Limoncuk mevkiinde modern bir balıkçı barınağı inşa edilecek. Aynı proje kapsamında öte yandan, Akçakocalıların yaz aylarında hücum ettiği plajlar da yeniden düzenlenecek. WC, duş, soyunma kabinleri, kafeterya, gözetleme kuleleri tasarlanırken, Civi Deresi ve çevresi, bitki örtüsüyle korunup, arasında gezinti yolları oluşturulacak,” dedi.

Yanmaz ayrıca Liman ile Çuhalı çarşısı arasındaki dalgakıran ihalesinin yapıldığının ve en kısa zamanda dalgakıran yapılma aşamasına geleceğini belirterek bu yatırımların Akçakoca’ya kazandırılmasında emeği geçen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ak Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fahri Çakır’a ve tüm Düzce’ye teşekkür etti.


Editör: N. Cingirt